Main Menu

Dihtovanje prozora

Started by AnaK, February 01, 2014, 12:13:00 PM

Previous topic - Next topic

Xe

mozda moze da se prvo osmirgla farba, da silikon ima na sta da se zalepi  :think:
Meni zvuci kao sjajan fazon, samo ne znam da li se sad isplati raditi ili da cekamo prolece (kod mojih, kod sveki i kod sestre - svi slicnu muku muce)
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Dada

Ima li kod vas kredita za energetsku efikasnost? Ovdje su davali visegodisnje beskamatne kredite...
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

Saska

Dada

Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

Pepi

MOja bivša firma je između ostalog uvozila silikone, pa ću sutra pozvati kolegu da ga pitam da li postoji neki poseban, odnosno da li su neki pogodniji od drugih.

Lani

Meni reče mama danas da moj brat stavlja neku najobičniju samolepljivu gumu za dihtovanje na prozore.
On inače živi u maminom i tatinom starom stanu koji ima stolariju baš staru tako da i oni imaju problem kad je ovako hladno vreme.

Beatrix Kiddo

Quote from: AnaK on February 02, 2014, 08:46:26 AM
Ja verujem da će bilo šta biti bolje od ovoga sada. I dilema je tečna guma/ Al lajsne ili ovo što je pepi čula  :girl_haha: Realno, ja imam prozore od zida do zida, njihova zamena je moja godišnja plata. Znači, nema šanse.

I kad budete mijenjali, nekad, raspitaj se koje je najbolje resenje za postavljanje (ako budete stavljali eloksiranu)  a da vam ne ulazi voda...
Kod nas je u dnevnom boravku prozor od zida do zida, sastavljen iz dva dvokrilna prozora.
Ali sastav je los, pa tuda ulazi voda, zid nam je saren, uzasan... vec pocinje i budj da se hvata...
Definitivno je do sastava, ili lose postavljenih prozora, zato sto smo fasadu rijesili prije par godina, ali problem nije otklonjen.
Nejad, kad je Sunce pod odgovarajucim uglom, vidim trakicu svjetlosti kroz sastav :crycry:
Razmisljam da, kad budemo mijenjali, jer moramo kad budemo mogli da priustimo, stavimo neku pregradu izmedju dva krila, kao dio zida...
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.