London calling

Started by gasha, April 23, 2014, 04:19:08 PM

Previous topic - Next topic

gasha

Quote from: Glitter on April 23, 2014, 05:37:42 PM
Predivno  :girl_in_love:
Sad ti je malo jasnije zasto ja toliko volim Englesku, a na saobracaj se naviknes... Nekako :lol:
potpuno jasno, ja i mm smo zakljucili, da bi se bas lako navikli  :girl_haha:
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

rafa

Jao kako je divno  :girl_in_love:

London je stvarno one and only, definitivno bih zivela tamo bar neko vreme  :girl_in_love:
I u Engleskoj in general  :turpija:

A vi ste predivni, I za uzbudjenje, I avanturu  :bighug: :girl_in_love:
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

Glitter

Quote from: gasha on April 23, 2014, 05:43:43 PM
potpuno jasno, ja i mm smo zakljucili, da bi se bas lako navikli  :girl_haha:
:bighug: uhvatili ste predivno vreme pravo prolece, ja se zacudih kaputu, ali vec sam se deformisala po pitanju vremena i temperature

gasha

Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

vojka

Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

gasha

soping je posebna vrsta zabave, od poznatog Harodsa, koji je parada kica i besno skupih stvari, gde neka vaza kosta 2000funti, stocic za kafu 10000, a tasne i cipele su oko 600. Ostalo nisam zagledala  :rofl: :rofl: :rofl:
Robne kuce prednjace, to su klasicne starinske robne kuce, koje imaju sve, taj nacin kupovine mi nije uopste poznat ali bih se navikla  :D Naravno sve je za mene, bar , preskupo.
Ali tu se kupuje nevidjeno, guzve su ogromne, kase prepune, kao kod nas kada je nova godina pa posle podne u uscu  :rofl: :rofl:

Ima toga jos, ali da vas ne gnjavim mnogo
Gledali smo i sapjdermena u bioskopu, na nekom najvecem platnu u 3d, bilo je sjajno,
ali Fantom u Operi u rojal teatru me je kupio totalno, to je neponovljivo iskustvo. Ovde bar pola sta svaki dan gledam ponovo na yt  :girl_in_love:
Karete su preskupe i tesko se nalaze, ali moj domacin nas je divno iznenadio  :girl_in_love: :girl_in_love:

Phantom of the Opera 25th Anniversary - Masquerade
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

Dacko

Aaa, još i Fantom!  :clap: Baš smo sinoć muž i ja slušali najpoznatiju pesmu iz mjuzikla u raznim verzijama i mislila sam se koliko li je dobro slušati to uživo.
Ne znam zašto, ali meni ti putopisi i slike čuvenih gradova izgledaju stvarno i zanimljivo tek kad neko naš ode, tako da sam baš uživala u ovom. Na slikama ste divno ispali, a ti stvarno imaš tu englesku lepotu. :girl_in_love:

maripoza

Divno, gasho. Super provod! :love32:
Old enough to know better, but too young to care.

gasha

Quote from: Dacko on April 23, 2014, 06:10:09 PM
Aaa, još i Fantom!  :clap: Baš smo sinoć muž i ja slušali najpoznatiju pesmu iz mjuzikla u raznim verzijama i mislila sam se koliko li je dobro slušati to uživo.
Ne znam zašto, ali meni ti putopisi i slike čuvenih gradova izgledaju stvarno i zanimljivo tek kad neko naš ode, tako da sam baš uživala u ovom. Na slikama ste divno ispali, a ti stvarno imaš tu englesku lepotu. :girl_in_love:
ma stvarno je dozivljaj, nisam mogla da se opasuljim pola sata. naravno nisam se ni slikala ispred  :girl_haha:

hvala na komplimentima
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

dmi

jao gashooo kako si me obradovala i vratila u neko divno davno provedeno vreme po londonu :girl_in_love:
oboazavam taj grad, i dalje mi ej tiha patnja to je jedini grad u kome sam pozelela da zivim a nisam nikada
ali sam ga obisa uzduz i popreko kada sam 98 provela skoro dva meseca u engleskoj
znala sam ga bolje od beograda svuda sam isla peske :clap:
westminster abby mi je svaki put dozivaljaj iznova

globe :clap: gledala sam i predstavu :clap: divne su vam slike daj jos jos jos :kiss1:
Tesa Principessa 12.06.2005.
"...you're never fully dressed without a smile..."

"Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act."  — Leonard Cohen

kalimero

gasho, divno je, zaista, a I vidi se da vam je London bas "legao"  :girl_in_love:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

martina

tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

Unabebili

o kakav savrsen put i putopis  :love32:
uzivala sam  :good:

ako imades jos slika, kaci, da uzivamo!  :flower:
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

http://bebili.blog.rs/

maxic

Gasho, divne su vam slike. Bas ste uzivali!!!
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

gasha

Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.