Main Menu

Potvrda o nekažnjavanju iz MUPa

Started by lilit_depp, April 30, 2014, 03:03:33 PM

Previous topic - Next topic

lilit_depp

Zna li neko kakva je procedura? Postoje li obrasci? etc. Hvala.
L, L, K

senka

ja vadih u Palati pravde, daš LK, oni imaju obrazac, postojao je šalter samo za to
ako je za zaposlenje onda je besplatno
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

Elanor

onomad kad sam ja dolazila, to se vadilo u sudu, onom kom pripadas (meni je to tad bio onaj na crvenom krstu).
posto su se skoro igrali reorganizacije sudova, proveri koji je to sad sud, ali je najveca verovatnoca da je sada sve za bg u palati pravde.
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

Vila

i ja sam sad za zapošljavanje vadila u sudu, tu ti daju potvrdu da nisi osuđivana i da se protiv tebe ne vodi istražni postupak
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

lilit_depp

hvala devojke.

guglam sad i vidim da za vađenje u sudu postoji strejt procedura, al problem je u tome što meni treba potvrda iz mupa. (ako je mup = ministarstvo unutrašnjih poslova :) ).
nađoh na netu da su ljudi vadili i u mupu, pa ću probati da izvadim na oba mesta ako bude bilo moguće. hm.
L, L, K

lilit_depp

da li je gužva u sudu? neki poseban šalter? postoje obrasci? šta mi treba od dokumenata?
L, L, K

Vila

ja sam vadila u zgradi nekadašnjeg četvrtog, na NBGD, u prizemlju je šalter, popuniš zahtev, imaš šalter pošte ili banke za uplatu na istom spratu, predaš, i kažu ti kad se podiže. mislim da sam čekala nekoliko dana, ne nešto dugo...
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

lilit_depp

Quote from: Vila on April 30, 2014, 03:41:40 PM
ja sam vadila u zgradi nekadašnjeg četvrtog, na NBGD, u prizemlju je šalter, popuniš zahtev, imaš šalter pošte ili banke za uplatu na istom spratu, predaš, i kažu ti kad se podiže. mislim da sam čekala nekoliko dana, ne nešto dugo...

hvala.  :kiss1:
L, L, K

martina

haha, lilit, izvadi jednu i u opstini, just in case :D...
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

aleks

Ti me ne slusas? A ja meljem li meljem :lol:
Treba iz mup-a i bez problema se uzima. Meni su trazili na poslu i izvadili mi moji.
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

dmi

to su dve razlicite potvrde
ova iz mupa je jednostavna nisi zivela nikad van beograda (u drugim graodvima u srbiji) ili bivsim republikama. ako jesi iz svakog mesta gde si zivela duze od 6 meseci se caka potvrda. znaci odes u sup gde ti je prebivaliste i trazis potvrdu. imas da poplacas takse pise na oglasnoj tabli. ako si zivela u drugim gradovima onda oni po sluzbenoj duznosti salju upit ne mozes ti da odradis.
Tesa Principessa 12.06.2005.
"...you're never fully dressed without a smile..."

"Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act."  — Leonard Cohen

lilit_depp

Quote from: martina on April 30, 2014, 05:31:55 PM
haha, lilit, izvadi jednu i u opstini, just in case :D...

:D :D  :rofl:

Quote from: aleks on April 30, 2014, 08:57:13 PM
Ti me ne slusas? A ja meljem li meljem :lol:
Treba iz mup-a i bez problema se uzima. Meni su trazili na poslu i izvadili mi moji.

zar smo i o ovome pricale?  :crycry:  :lol:
btw, ja na poslu dok ti palamudis.  :D

Quote from: dmi on May 01, 2014, 12:44:57 AM
to su dve razlicite potvrde
ova iz mupa je jednostavna nisi zivela nikad van beograda (u drugim graodvima u srbiji) ili bivsim republikama. ako jesi iz svakog mesta gde si zivela duze od 6 meseci se caka potvrda. znaci odes u sup gde ti je prebivaliste i trazis potvrdu. imas da poplacas takse pise na oglasnoj tabli. ako si zivela u drugim gradovima onda oni po sluzbenoj duznosti salju upit ne mozes ti da odradis.

hvala!
L, L, K

maripoza

Da, kao sto kaze Dmi, to su dve razlicite potvrde. Jedna potvrdjuje da nisi nikad kaznjavana (osudjivana), a druga da se protiv tebe trenutno ne vodi krivicni postupak. Jedna se vadi u MUP-u, druga u sudu. Tako je oduvek bilo kad sam ja vadila, jedino ako nisu u novije vreme nesto promenili.

A ne znam imamo li sa Austrijom sporazum o izrucenju i treba li da se plasis. :lol:  :P
Old enough to know better, but too young to care.

aleks

Pa pricale smo, nego bilo je mozda tokom neke jako bitne diskusije pa me nisi cula :lol:

Ja bih naaajradije kod tebe u meeting room da pijem kafu u tisini :rofl:
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

lilit_depp

Quote from: maripoza on May 01, 2014, 11:21:51 AM
A ne znam imamo li sa Austrijom sporazum o izrucenju i treba li da se plasis. :lol:  :P

jos malo cu da se akam s vama, a onda mozes da se udas za mene.  :girl_in_love: :rofl:
L, L, K