Main Menu

DETOX diet

Started by Lukina mama, May 12, 2014, 06:16:51 PM

Previous topic - Next topic

martina

ma meni je ok prestati piti kafu, jedino ta glavobolja... ali to nije bilo malo da me boli glava, nego bas rastura i traje danima, povraca ti se... ja sam bukvalno smrsala samo od toga jedno 2-3 kila
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

kalimero

a koju kafu inace pijete kad vam je tako lose kad prekidate sa njom? filter bez mleka? tursku? instant?
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

disco2000

Instant, tj. nes. Bez mleka :think:

Lukina mama

e to je meni bilo najgore, ta glavobolja ne mogu tako da idem na posao i radim, ne mogu sebe da gledam a kamoli drugoga i jos sa ljudima  :crazy:
Luka ,09 April 2005

Praslin

Ja uvek imam žestoku glavobolju prvog ili drugog dana dijete, ako sam u prethodnom periodu jela nepravilno.
I to je sasvim normalno i očekivano. Naime, isprazne se rezerve glikogena, počne da se izbacuje voda koja je njime bila vezana, potpuno se poremeti balans.
Mislim da to jednostavno treba da se istrpi i gotovo. Već sutradan, kad telo reši da troši zalihe, a ne da ćeka nove šećere spolja, bude mnogo bolje.

"Jao šta nas čeka, biće meni ove gliste milina jednog dana, sa setom da ih se sećam" - Disco

Lukina mama

ja sam takodje izabrala period kada cu da pocnem, dobila juce  :crazy:
Luka ,09 April 2005

kalimero

LM, pa stvarno ti se sve skupilo....  :bighug:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

martina

Quote from: kalimero on May 13, 2014, 09:20:03 PM
a koju kafu inace pijete kad vam je tako lose kad prekidate sa njom? filter bez mleka? tursku? instant?

latte obicno, ali mislim da je to vise do toga kako kofein utice na koga
ja, recimo, ne smijem da pomislim da pijem kafu poslije 6 popodne, inace nema mi spavanja
i inace ne pijem puno kafe, kao sto rekoh, danima samo jednu ujutro i to je to... cak nekad kad popijem oko 2-3 na poslu, bude mi grozno od kafe
a moja prijateljica popije kafu i legne da spava
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

martina

Quote from: Lukina mama on May 13, 2014, 09:24:42 PM
ja sam takodje izabrala period kada cu da pocnem, dobila juce  :crazy:
pazi se, malo je to sve stresno... pazi ipak da uzmes dovoljno elektrolita
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:

Lukina mama

znate sta, sinoc kako sam se osecala bila sam spremna da odustanem, jer nisam mogla da podnesem onaj osecaj, pa se setih da sam postavila temu ovde, i nema smisla da sad odustanem  :-[

martina, gde god ima elektrolita, sto ja znam ne mogu da koristim :D

uzimam neki fiber, omega 3...

ne znam , probacu pa dokle ide :D
Luka ,09 April 2005

martina

pogledaj sta stave u te proteinske shakes... trebala bi da si ok ako jedes to sto pise, nego kontam da zbog glavobolje ne jedes. ja to po sebi, jer obicno kad imam takvu glavobolju ne mogu da jedem
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:

dmi

Quote from: Lukina mama on May 13, 2014, 05:14:05 PM
kakao ne pijem, kafu od jecma..nisam probala, videcu ako ti ima ovde

ali cim sam popila kafu, smanjio mi se bol...i dalje je prisutan, ali podnosljivo, ono sinoc....katastrofa  :girl_cray:

imas u trader joe zamenu za kafu
Tesa Principessa 12.06.2005.
"...you're never fully dressed without a smile..."

"Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act."  — Leonard Cohen

Lukina mama

Quote from: martina on May 14, 2014, 04:37:00 AM
pogledaj sta stave u te proteinske shakes... trebala bi da si ok ako jedes to sto pise, nego kontam da zbog glavobolje ne jedes. ja to po sebi, jer obicno kad imam takvu glavobolju ne mogu da jedem

ja pravim shake, ne koristim one praskove, stavim almond milk, malo vode, leda, spanac, berries, almond butter ....to je cini mi se to.

pa nisam ni ja mogla sinoc da jedem koliko me glava bolela, danas tj .veceras super. ne boli me glava dobro se osecam.

dmi ja americku kafu ne volim da pijem samo kada nemam opciju da skuvam nasu kafu. a kako se zove ta zamena za kafu? mozda mogu da je sameljem i pijem kao tursku?????

vecerala sam salatu sa pecurkama, jednim jajetom  :)

Luka ,09 April 2005

dmi

Quote from: Lukina mama on May 14, 2014, 04:49:51 AM
ja pravim shake, ne koristim one praskove, stavim almond milk, malo vode, leda, spanac, berries, almond butter ....to je cini mi se to.

pa nisam ni ja mogla sinoc da jedem koliko me glava bolela, danas tj .veceras super. ne boli me glava dobro se osecam.

dmi ja americku kafu ne volim da pijem samo kada nemam opciju da skuvam nasu kafu. a kako se zove ta zamena za kafu? mozda mogu da je sameljem i pijem kao tursku?????

vecerala sam salatu sa pecurkama, jednim jajetom  :)

ne znam kako se zove, vec je samlevena i stoji na istom mestu gde im stoje i kafe. pitaj kad odes znace da ti daju :-) good luck
Tesa Principessa 12.06.2005.
"...you're never fully dressed without a smile..."

"Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act."  — Leonard Cohen

Glitter

A i trade joe nije americka prodavnica no nemacka ako se dobro secam :)