Main Menu

Widget-i i aplikacije

Started by senka, June 26, 2014, 02:48:50 PM

Previous topic - Next topic

senka

:lol:

novine ima mm, svako malo siže nešto, to mi je preintenzivno  :rofl:
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

Glitter

ja imam more nekih aplikacija ali vise volim PULL od PUSH-a, sama vucem sve sto me zanima, suvisna obavestenja me more

kalimero

cici, evo ja sam uz tebe......
ovaj sluzbeni sto ima to svasta nesto se neprekidno koci....

a verna sam mojoj zastareloj nokijici   :girl_in_love:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

Mirka

menstrualni kalendar, komada nekoliko  :lol:, nikako da nađem neki koji mi se sviđa
baterijsku lampu
parking manijak
mts centar
shazam
tie a scarf
book catalog
quick pdf scanner
shopping list
viber
note everything

qq  :rofl:
Kosta, 27.05.2004.
Todor, 03.10.2009.

cici

Ja pola ne razumem :lol: nego sta ce ti nekoliko menstrualnih kalendara :rofl:

senka

imam i neki runkeeper, ako ikada počnem da trčim  :rofl:

ovaj sa vodom me opominje uz zvuk točenja vode, nije preporučljiv ako vam se piški u tom trenutku  :lol:
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

DekiTaja

Iskreno, retko svratim na forum... Nažalost... Ali, kad svratim, suze same teku.  :rofl: 'Nači, svaka vam čas!

cici

Posebno meni sad, treba mi malo vremena da stignem na lokaciju :lol:

senka

M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

Finalina

ja sad nemam nista :D , a imala sam svasta dok sam jedno godinu dana i do skoro eksperimentalno koristila pametni telefon, ali ne mogu da se pohvalim da sam neki korisnik tih aplikacija..... mene zapravo nervira to sto jos uvek ne postoji moderan  :girl_haha:  telefon sa tastaturom jer ja ne podnosim da tipkam po ekranu, ali n e   p o d n o s i m  :shout:  (toliko mi je sve to sporo i nepouzdano, imam nokte pa se uvek kizam po ekranu, moram da pazim i da gledam dok setam prstom da nadjem nesto....ma jasno vam je :rofl: ) ....ja volim da telefon bude telefon, ali to je neka druga tema, zar ne? :lol:

Glitter

fina kombo i tastatura i touch screen, moj bivsi sluzbeni telefon, pametan i lep

senka

jeste,meni se sviđa bb, nisam ga nikad imala

ubacih još i Retricu na K. insistiranje
i Slagalicu  :rofl:
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

cici

Finalina

Quote from: Glitter on June 27, 2014, 02:51:04 PM

fina kombo i tastatura i touch screen, moj bivsi sluzbeni telefon, pametan i lep
izvini, nisam ovde naglasila da bb nikako ne zelim da koristim, a znam da sam to vec negde pisala na telefonskim temama...imam ja jos uvek jedan bb Q5 kancelarisjki tj sluzbeni, pokusali su da me nateraju da ga uzmem, ali jok ...

kalimero

Quote from: senka on June 27, 2014, 11:49:19 AM
imam i neki runkeeper, ako ikada počnem da trčim  :rofl:

ovaj sa vodom me opominje uz zvuk točenja vode, nije preporučljiv ako vam se piški u tom trenutku  :lol:

:rofl: :rofl: :rofl:

Quote from: DekiTaja on June 27, 2014, 12:21:21 PM
Iskreno, retko svratim na forum... Nažalost... Ali, kad svratim, suze same teku.  :rofl: 'Nači, svaka vam čas!

:girl_haha: :girl_haha:
Quote from: Finalina on June 27, 2014, 02:49:03 PM
ja sad nemam nista :D , a imala sam svasta dok sam jedno godinu dana i do skoro eksperimentalno koristila pametni telefon, ali ne mogu da se pohvalim da sam neki korisnik tih aplikacija..... mene zapravo nervira to sto jos uvek ne postoji moderan  :girl_haha:  telefon sa tastaturom jer ja ne podnosim da tipkam po ekranu, ali n e   p o d n o s i m  :shout:  (toliko mi je sve to sporo i nepouzdano, imam nokte pa se uvek kizam po ekranu, moram da pazim i da gledam dok setam prstom da nadjem nesto....ma jasno vam je :rofl: ) ....ja volim da telefon bude telefon, ali to je neka druga tema, zar ne? :lol:

:good:

imam sluzbeni "pametni" telefon koji bih dnevno bar 20 puta zafrljacila kroz prozor jer se blokira, koci, radi sam od sebe i sl.....

zato ovu pametnicu ne dam nikad

:girl_in_love: :girl_in_love:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.