koliko cesto ukljucujete ves masinu?

Started by monochrome, June 30, 2014, 01:39:04 PM

Previous topic - Next topic

monochrome

ludilo...ja jos ispadoh i super :lol: :lol: :lol:

nego...martina...i kod mene frka sa peskirima, a imamo ih mali milion...

imam i susilicu, ali ne palim po leti...imam ogroman, dugacak strik i onu samostojecu susilicu i sve je non stop puno...svi se presvlacimo ko ludi :crazy:
jos ce moja baba na kraju ispast' i u pravu...rekla je da toliko ribanje robe i tela moze da odvede samo u propast :rofl: :rofl: :rofl:

Glitter

Ja se nesto uopste ne opterecujem ni vesom ni susenjem ni peglanjem.

NenaS

Po broju tinejdžera slična Martini - a i po broju peškira za pranje rekla bih :crycry:

Uz to još: beli veš, tamni veš (muški uglavnom), posteljina, osetljivo, šareno (u svim bojama - svaka posebno)...jednom dnevno najmanje, a nekad i dve mašine u danu... :crazy:
Aleksandra   14.09. '87.
Jovana         29.12. '90.
Kristina        14.01. '97.

Jasenko        23.10. '95.
Nikola           01.11. '97.

Pepi

Ja otkad kupujem one hvatace boje, vise ne odvajam po bojama...sareno i belo, i mnogo mi je lakse.

vojka

Meni vise smeta kad ne stigne da mi se osusi prethodni ves, a stigao sledeci za susenje  :ljut:
Nije mi sad bas to stavka zbog koje Nocu ne spavam  :lol:
Nego vise kao doprinos temi  :girl_haha:
Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

senka

nekad svaki dan, nekad za vikend stučem sve  :crazy:
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

kalimero

mene nervira susenje...... sve susim u stanu jer na terasi na kojoj bih mogla (tehnicki) ne mogu od komsinice koja odozgo zaliva cvece, pa i blato po terasi  :crycry:
a u stanu em se sporo susi, em nemamo gde sa susilicom, pa je kod Bate u sobi  :crycry: :crycry:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

rafa

znate sto mi je milina bilo ovih dana na 46C  :rofl:

bile su tu I drugarice, I dani na moru, I bazeni....peskira I posteljine koliko hoces

dok jedna masina opera, prethodna se vec osusila za sat vremena...ma presusila  :lol:
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

senka

ja ne volim sušenje u stanu, ili napolju ili u mašini
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

Pepi

Nama ovde zice stoje na tavanu, koji ima prozor celodnevno osuncan, pa se relativno brzo osusi. Ali volim kad u Zr rasirim na zice u dvoristu, pa kad prodjem a sve mirise  :girl_in_love:
Tamo voda zuta kao pivo, ali ves pere odlicno, bljesti od beline.

Dawn

Sušilica je zakon, otkako ne imam progledala sam.

cici

I ja koristim hvatac boja ali mi je majstor rekao da to nije dobro za masinu, jedna je bila prosla i do grejaca.Sad sve carape stavljam i hvatac boja u  one kese za ves i tako perem.

maxic

Nisam citala.  Perem ves svaki dan, lakse mi je tako nego da perem 10 masina odjednom. Nekad jednu, nekad dvije, cesce dvije. TOliko i osusim , popakujem i predam P. na rasporedjivanje. E taj dio se ne desava bas svaki dan.

Kad je mama tu, ona obicno pere ves, ona pere recimo 3x sedmicno, po cijeli dan.
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

maxic

Quote from: rafa on June 30, 2014, 05:07:16 PM
znate sto mi je milina bilo ovih dana na 46C  :rofl:

bile su tu I drugarice, I dani na moru, I bazeni....peskira I posteljine koliko hoces

dok jedna masina opera, prethodna se vec osusila za sat vremena...ma presusila  :lol:

Nije ta temperatura, ali broj peskira ... pa ne da se utvrditi. Sto nasih , sto komsijskih, sto ne zna se ni cijih. I nikad ih nema  cistih. I fino kazem kasd se obrisete, rasirite ih da se osuse,  valjace vam popodne opet. Nikad, uvjek ih nadjem po sobama, vlazne, zguzvane, tacno tamo dje su se presvukli.
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

kalimero

Quote from: senka on June 30, 2014, 05:16:33 PM
ja ne volim sušenje u stanu, ili napolju ili u mašini

pa, nemam te varijanteeeeeeeeeeeee   :crycry: :crycry:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.