Main Menu

elektricna cetkica za zube

Started by Margarita, July 28, 2014, 10:13:08 AM

Previous topic - Next topic

Margarita

Da li ste koristili, ili koristite?

Klinci zapeli da im kupimo, nemam bas nikakvo iskustvo.
Vec neko vreme unazad svi porodicno koristimo Curaprox cetkice, meni su savrsene i ne bih nista menjala.
Ali vidim kod starijeg da cesto ne opere lepo zube, pa se mislim ako bi ova eletricna pomogla, da im mozda i kupim.

kalimero

Mardz, ko je pisao ovaj post, ti ili ja?  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

potpisacu te od reci do reci, s tim sto ovo "stariji" i "klinci" zamenite sa Bata  :rofl: :rofl: :rofl:

:bighug:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

Glitter

Nas dvoje koristimo vec dugo oral b elektricne cetkuce
Malcu sam u oktobru kupila onu dm neki medvedic ili sta vec
Ja sam zadovoljna i on je
Preporuka

senka

ja im kupih sad u Jumbu bile džabe
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

nelly

I ja se vec neko vreme razmisljam da im kupim.
...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

Glitter

Dm je oko 900 dinara, radi na dve aaa baterije. Menajnje baterija je sa štafom pa ne mogu sami da se zezaju sa tim
Rezervne cetkice su oko 550 dinara dva komada

Lukina mama

I sa moje strane preporuka. Luka voli I mozda ce ga naterati da bokje pere...detaljnije.
Luka ,09 April 2005

martina

koristim, godinama... dobra stvar
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

Margarita

tnx :flower:
kljucno mi je da ih nateram da ljudski operu zube :crazy:

cici

Ovo bi bilo odlicno resenje za Andriju, Sofija dobila 1D njenoj sreci nije bilo kraja.Ionako pere sto puta dnevno sad ne prekida sa pranjem :lol:

Margarita

mene vise blam, kad god odemo kod proteticarke, opominje ga da bolje pere :-[
a opet, svi su im zubi zdravi, ne pamtim kad su poslednji put nesto popravljali :pljucka:

Beatrix Kiddo

I ja sam razmisljala o tome, makar za klince...
Ali kad kupujem cetkice, obicno ne naidjem na elektricne, pa kupim obicne opet...
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

Finalina

naš mladjani vec godinama koristi Disney Pixar

on koristi i ovu i običnu, naizmenično

mi ostali nemamo električne četkice, ali imamo svoje nastavke (koje ne koristimo) , samo je sestra malo probala ranije i odustala je

veki

kupili,, i zubarka i ortodont naredili da moraju da imaju i jednu  i drugu i da morau da nauce dobro da peru i sa obicnom cetkicom. ove nase sa "zujalicama" odrade posao, ali insistiramo na obicnim cetkicama. I da zujalice su JUMBO :lol: