Main Menu

ergobag...satch

Started by monochrome, August 13, 2014, 01:08:56 PM

Previous topic - Next topic

Glitter

Malac ima regatta kisnu kabanicu koja se sklapa u torbicu, moram sebi da kupim nesto slicno

monochrome

ma da...to je nezaobilazno...ni u jednoj trgovini ne pazarim vise nego u trespass-u :lol: :lol: :lol:

monochrome

stella dobila ovu, po zelji http://www.boden.co.uk/en-GB/Clearance/Girls-9-16yrs-Coats-Jackets/95036/Girls-9-16yrs-Festival-Parka.html
ali mi se nesto ne cini da ce biti dovoljna...vise je k'o modna, a i ne moze u njoj u skolu...moze samo crna i teget jakna, a da nije modna :crazy:

Glitter

Malac ima jesenji sloj i zimski sloj :lol:
Jesenji se zavrsava sa ovom regata ispod je tog24 showerproof a ispod duks dzemper sta vec :crazy:
Zimski uglavnom tog24 i saltrock zimska skijadka jakna waterproof windproof snowptoof brainproof :lol:

monochrome

a da...vetar da ne spominjem...pogotovo ako smo na obali...dobro bi dosle i neke cipele koje se zalepe za pod na neko vreme :girl_haha:

Glitter

AnaK

Quote from: Glitter on August 15, 2014, 12:43:39 PM
Malac ima regatta kisnu kabanicu koja se sklapa u torbicu, moram sebi da kupim nesto slicno

Jaoooo, super, to bi moglo i meni  :girl_haha: Posebno ako je providna ili zlatna ili bakarna  :girl_in_love: :girl_haha:
Janko 23.7.2002.

Glitter

Quote from: AnaK on August 15, 2014, 04:41:24 PM
Jaoooo, super, to bi moglo i meni  :girl_haha: Posebno ako je providna ili zlatna ili bakarna  :girl_in_love: :girl_haha:
pogledacu sledeci put u outletu  :girl_in_love:

AnaK

Janko 23.7.2002.

kalimero

Quote from: AnaK on August 15, 2014, 04:41:24 PM

jao, providna kabanica  :girl_in_love:
\

a i on je divan
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

monochrome

ruksak i pernica stigli...ne mogu da vam opisem kako je dobar, a i pernica je...deluje jako kvalitetno...ma savrseno...malo je bahastiji na ovom mom mrsavku, ali nadamo se da ce posluziti i to dobrih par godina :girl_haha: