Odevne kombinacije i kombinovanje sa nakitom i cipelama

Started by Lani, August 30, 2014, 10:03:14 AM

Previous topic - Next topic

monochrome

meni je isto sve savrseno na toj slici :girl_in_love: (ne bih sat nosila, al' dobro...to je sitnica...ja nikad ne nosim sat i nemam satove u kuci, osim na ovim mod. teh. uredjajima :crazy:)

Lani

Ja sam pod mm uticajem počela ponekad da nosim sat, on obožava, ne bi izašao iz kuće bez sata.

monochrome

stvar navike, pretpostavljam...mene em izludjuje osecaj sata na ruci, em stalno virkanje :girl_haha:

monochrome

mada sam nedavno videla sat...ma, sta reci, nego da popizdis koliko je dobar...pokusacu da nadjem...

Lani

Ajd.  :girl_in_love:
Meni ne smeta osećaj na ruci jer ionako stalno nosim poneku narukvicu nego nemam naviku da uopšte gledam na sat, meni je to kao modni detalj.  :girl_haha:
Nanny  :kiss1:

Lani

AnaK

Janko 23.7.2002.

Lani

Glitter

Quote from: Lani on January 15, 2015, 07:59:14 PM
Ja sam pod mm uticajem počela ponekad da nosim sat, on obožava, ne bi izašao iz kuće bez sata.
meni prvi fin sat kupio S, pa onda drugi i tako redom...sad imam 4 lepa sata i uhvatila sam se za moj beli skagen kao pijan za plot, ali tako je divan nezan elegantan tanak i bas ga volim  :girl_in_love:

AnaK

Quote from: Lani on January 15, 2015, 08:04:55 PM
Jao ovaj sat kao ti da si dizajnirala.  :girl_haha: :love32:

Skroz  :girl_haha:
Malo je nepregledan, fakat :lol: Nema šanse da baciš pogled letimično i vidiš koliko je sati :lol: ali kao komad nakita, savršen  :girl_in_love:
Janko 23.7.2002.

Lani

Lepo ja kažem, meni sat ne služi za gledanje vremena.
Skagen drži BMP kod nas, ima baš dobrih.  :good:

Glitter

satovi su im perfektni, a nakit je cudo...ja imam nekoliko komada svega i mindjusa i narukvica i ogrlica i perfektan je, onako medicinski celik sa cirkonima i cudima za svaki dan

evo mog

monochrome

ma ne znam koliko, ni da'l je neki brend...to je neki imidz sa pinteresta...valjda...ja sam slucajno naletela...trazila nesto steampunk...meni je savrsen :girl_in_love:

Lani

Divan je, baš prefinjen.  :girl_in_love: A i bižuterija im je lepa, slažem se.

Evo nađoh sliku cele kombinacije, even better.  :girl_haha: Ne znam ovu blogerku, moram malo sad da proučim šta ima.