Odevne kombinacije i kombinovanje sa nakitom i cipelama

Started by Lani, August 30, 2014, 10:03:14 AM

Previous topic - Next topic

Lani

Super je drugi link.  :good: Ima baš korisnih saveta.
Moj problem je da kupujem impulsivno i recimo ovo što piše da se izbegavaju stihijske kupovine posebno pred važne događaje, ja to stalno radim. Ako imam neku priliku na kojoj želim da izgledam lepo, bez obzira na stvari sa etiketom u ormanu  :wall: koje bih realno mogla taman da iskoristim, ja obavezno ali obavezno makar se prošetam da vidim čega ima po radnjama a u 90% slučajeva i kupim nešto kao baš za tu priliku. Lepo imam izgovor.  ;D

Sa prvog naravno najlepša 3. kombinacija. U potpisu, kanarinac  :lol:

AnaK

Meni se haljina ne sviđa, pa mi se ne sviđa nijedna kombinacija :lol:
A sjajna je ideja, vidim sprema radionicu o poslovnom odevanju, na nju idem obavezno  :girl_haha:
Janko 23.7.2002.

Zumbulica

Pepi  :good:
Sto je dobra ova crna torba iz druge kombinacije, bas takva mi treba.
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

anelore

Meni je samo kod ovih varijanti problem sto treba da imas, osim haljine, jos 4 sakoa, 2 mantila, 4 para cipela i 4 razlicite tasne, a to cesto mogu biti artikli koji su skuplji od same haljine.
Mislim, super mi je to sto se pokaze da se jedna stvar moze nositi na vise nacina, ali nije mi neka velika opcija za ustedu, ako se razumemo.

Glitter

Lani

Nemojmo da budemo bukvalisti sad. Zamenite tu plavu haljinu iz posta recimo malom crnom haljinom, koju pretpostavljam imamo svi. Pa kako bi sve mogla da se nosi.
A što je problem imati 4 sakoa (ili recimo džemperića, nebitno), 4 para cipela...? Pa valjda i to svi imamo?  :ces:

AnaK

I ja mislim da je ovde ideja da nam se pokaže kako da analiziramo stvar čiju kupovinu razmatramo, da je izvrtimo u kombinacijama sa onim što već imamo, za prilike različitog stepena formalnosti. Ja tako shvatih.
Janko 23.7.2002.

kalimero

ni meni se ni jedna kombo ne dopada, ali ovako svaka stvar za sebe ....tu vec mogu da proberem interesantne detalje....  :girl_haha:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

senka

M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

Glitter

I meni
Sad samo da vidim ima li ovakva nappy bag da si pribavim :lol:

gasha

Katarina  24.10.2002.