Hrono 2. ili hrononutricija za pocetnike

Started by Deda, September 05, 2014, 09:19:15 PM

Previous topic - Next topic

Unabebili

Quote from: Dada on February 05, 2015, 10:36:09 PM
Mi kupujemo uglavnom rinfuz, jedino te Z priznaje. Kupujemo razne crne, zelene, hibiskus, nanu, sipurak, planinski...

isto

i pravim sama kombinacije razne....favorit mi je maticnjak, majcina dusica pomesana sa rtanjskim  :girl_in_love:

ima divan izbor u jednoj prodavnici zdrave hrane ovde na Karaburmi  :good:

uvek imam par kombinacija u papirnim kesama , voli i h i debeli  ;)

a od tih nekih egzoticnijih ,
ja narucujem ova dva i stvarno su dusa u solji  :love32:

http://www.teavana.com/the-teas/best-tea-blends/p/raspberry-limeade-tea-blend
http://www.teavana.com/the-teas/best-tea-blends/p/youthberry-wild-orange-blossom-tea-blend

cajeve pijem iskljucivo sa medom ( i ponekad sa rumom  :girl_haha: )
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK





http://bebili.blog.rs/

moma

Ako navece smije u salatu malo masl ulja
A ima ga i u tunjevini
Da li moze malo i kuvana piletina da se prelije maslinovim uljem?
Mm se zali da mu je suvo

Dada

Ne znam smije li ali zalivam ako mi je suvo :-[
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

Pepi

Može ulje, ne mora da bude kuvana piletina, može i dinstana  ;)  malo vode, malo ulja.
D: Makedonska pita+ kiselo mleko
R. Ćufte u paradajz sosu
V: tunjevina + krastavac

Zumbulica

....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

Vockica

D:Hrono lepinjice, ajvar
R;piletin, salata
V:nemam pojma...
Dunja 10.7.2003.
Danilo 18.5.2011.

Pepi


Dawn

D: kajgana, ajvar, hleb
R: skuša, kupus-šargarepa
V: sardina, keleraba

Deda

dorucak' tonus, mamas ajvar, pecenica i  dukatos
rucak dimlj.vesalica kupus salata
vecera tunjevina
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Dada

Z - 5.3, ja nesto manje od 2, Milica 1.5 :)

tonus, puter, ajvar, pecenica, masline
cufte, podvarak, salata
vecera ne znam :think:
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

Zumbulica

....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

Dada

I to on stalno brlja  :baba: :crycry: Rastekao je nekako, svi primjecuju a meni se cude sto uopste drzim dijetu i ne vide razliku ofkors :lol: Milici se isto nista ne primjecuje ...
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

Dawn


moma

Quote from: Dada on February 06, 2015, 12:07:53 PM
Z - 5.3, ja nesto manje od 2, Milica 1.5 :)

tonus, puter, ajvar, pecenica, masline
cufte, podvarak, salata
vecera ne znam :think:
:clapping: :clapping: :clapping:a dodje mi da vrisnem za ovih 5,3
ja -1 jeeeee

Dada

I meni dodje da visnem, uz sve praline, oblande, jaffe i sl  :crycry: Ja nista nedozvoljeno nisam liznula  :shout:
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.