Main Menu

Sebicnost

Started by Unabebili, September 21, 2014, 05:42:17 PM

Previous topic - Next topic

Lani

To mi je OK, pa i moja mama često pakuje gostima posle slave. I ja posle dečijih rođendana u igraonici, uvek babama i dedama podelim salate i one slane grickalice, nama ostavim uglavnom samo tortu da ponesemo kući.
Ne volim gomilanje hrane, lepše mi je da razdelim nego da se to posle vuče danima po frižideru i na kraju baci.

Glitter

Meni pakovanje u restoranima zavisi koliko mi je ostalo u tanjiru, ako je vise od pola onda nosim kuci

Glitter

Quote from: Lani on September 29, 2014, 08:26:36 PM
To mi je OK, pa i moja mama često pakuje gostima posle slave. I ja posle dečijih rođendana u igraonici, uvek babama i dedama podelim salate i one slane grickalice, nama ostavim uglavnom samo tortu da ponesemo kući.
Ne volim gomilanje hrane, lepše mi je da razdelim nego da se to posle vuče danima po frižideru i na kraju baci.
moja mama to radi, ja to radim ali bas ne volim kad se nekom to podrazumeva pre nego domacica pozeli da spakuje za poneti

AnaK

Ma dobro, zezam se ja malo. Ja u suštini i ne idem u goste, sami nude i pakuju, češće odbijam (mama i tetka, isključivo). A u restoranu nosim netaknute stvari, uglavnom to bude meso, komad-dva.
Janko 23.7.2002.

Xe

I mi pakujemo, kod MM-ovog rodjaka obavezno dobijemo zapakovane koske od prasetine, da se zove da su zapakovali. Srećom, sad imamo džukca.
Da me ne shvatite pogrešno, ne treba da pakuju ništa, daleko bilo, bolje bi bilo da su se jednom uživotu setili Milicu da pozovu s nama da dođe.

U restoran "Dvor" idem zbog fenomenalne teleće čorbe i karađorđeve, a oni uvek spakuju da ponesemo. Nekad za nas, nekad za  :dog: , hoće sve da spakuju, čak i salate. A s gazdinom mamom sam sad ležala u bolnici, žena mi čuvala jagnjetinu da jedem kad mi dozvole  :girl_in_love:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Pepi

Moja majka ima tu foru, kad je posluže tortom ili kolačima, ona ne jede, nego stavi u salvetu da ponese unucima.
Skroz mi je ok da tražiš da ti spakuju u restoranu ono što je ostalo

kalimero

i meni je u restoranu skroz ok,a ovako privatno ne volim ni kad mi spakuju a kamoli sama da trazim :lol:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

martina

Quote from: kalimero on September 29, 2014, 09:00:12 PM
i meni je u restoranu skroz ok,a ovako privatno ne volim ni kad mi spakuju a kamoli sama da trazim :lol:
e bas ovako. najgore mi je kad je dernek kod mene pa ostane svega, a ja nisam organizovana da pakujem ljudima, ali kod nas je to nekako vise u fazonu da svi donesemo hranu, pa onda samo galamim da uzimaju i nose
uglavnom niko nece.

a u kafani mi je drugo, tamo platis brate, sto da ne poneses. mi rijetko ponesemo, ili ostane premalo ili me mrzi
al ponekad, ako ostane dovoljno za obrok - ponesem
to ovdje najnormalnija stvar da ti zapakuju nesto, pa platio si...

a kod nekoga kuci da trazim
pa sta ja znam, zavisi ko je... kod nekoga osjecam da mogu bez problema da trazim a kod nekoga  bas i ne. kao sto vec rekoh, uglavnom ne nosim ni kad nude, ako mogu da izbjegnem, ali da mi se nesto bas svidi, a ostane puno, a kod nekoga sam komotna... trazila bih
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost