Main Menu

TLZP sezona II

Started by senka, October 12, 2014, 09:07:47 PM

Previous topic - Next topic

Beatrix Kiddo

Quote from: :ph34r: on November 16, 2014, 10:44:13 PM
e a najjaci hit je bio kad je voditelj rekao "treba da se derem..ajde nisam se drao od prve ..:lol:

E to sam i ja primijetila  :lol:
Neko je na temi i rekao tada da ce se promijeniti kad odgleda snimak
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

linga

Quote from: :ph34r: on November 16, 2014, 10:28:31 PM
Shrek je nigor garant

I meni lici na njega, neki Crnogorac je sigurno.

Beatrix Kiddo

Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

linga

Bea, ma kakvi, taj film je pretežak i za odrasle :/
Bane bio super, prebacih posle 100 godina da slušam.

Beatrix Kiddo

Ni Jelena ovo nije lose otpjevala...
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

senka

ja nikad čula za Indilu, ne znam ni kako bi trebalo da izgleda ova imitacija...a ni ne znam šta je tu za imitirati  :rofl:
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

Beatrix Kiddo

Ja sam cula kad je Balsa trazio po youtube-u.
Prikazali su insert na pocetku, ne znam ni ja kako izgleda...
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

Lani

E dobar je bio Mišo Kovač/Keba. Malo previše debeljuškasti obraščići ali dobro, da ne tražimo sad dlaku u jajetu.

maripoza

Super je ta Indilina pesma, ali nisam je slusala u live verziji nikad. Keba odlican, bas je super odradio ovo
Old enough to know better, but too young to care.

Beatrix Kiddo

Ja ne mogu da mu ne nalazim manu  :D
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

kalimero

Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

senka

M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

Beatrix Kiddo

mm vec prebacio na neki film, pa javite ko je pobijedio
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

senka

M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

emge

Kebina najbolja imitacija do sad. Ali meni je Bane zasluzio pobjedu veceras, iako su svi bili dobri.