Main Menu

Sve boje noktica :D

Started by cici, December 24, 2014, 09:39:29 PM

Previous topic - Next topic

Dacko

Super za uvođenje novotarija! :clap:

Kod mene bedno nazadovanje... opet sam pojela nokte...  Jasno mi je da zaslužujem :osbatine: i ne morate da se mučite sa  :cigla:

AnaK

Morgan Taylor Serbia
13 hrs ·

40% POPUST na SVE Morgan Taylor lakove do 15. Maja!

Narudžbe možete slati u inbox, e-mail adresu info@gelish.rs ili 021 2101 070.
Janko 23.7.2002.

Glitter

Dacko napusti internet !

prevodilica

Dacko, ugledaj se na mono, proširuj vidike!  :baba:

gledaj, slušaj, uči pa ćeš daleko dogurati :lol: :turpija:

p.s. u pauzi između dva poglavlja rada namackala sam nokte i sad kucam specijalnom tehnikom zvanom "ne pokvariti sveže namazani lak" koja sam dovela skoro do savršenstva  ;D

moji novi lepotani su prvi sa desne i sa leve strane  8)

kalimero

watermelon otvara sezonu  :girl_in_love:

inace, 07-09.05 u dm-u je popust 15% a essike su vec snizene , pa popust na popust, ihaaaaj..... samo da proucim sta sam ono htela  :girl_haha:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

anelore

Quote from: kalimero on May 08, 2015, 07:57:03 AM

inace, 07-09.05 u dm-u je popust 15% a essike su vec snizene , pa popust na popust, ihaaaaj..... samo da proucim sta sam ono htela  :girl_haha:
Ja sam pre dva dana u DM-u u Robnoj kuci na Terazijama otvoreno protestovala sto su im cene potpuno nejasne i ne zna se sta je na popustu a sta nije, prodavacica me je gledala sa mesavinom razumevanja (jer zna da sam u pravu) i zacudjenosti (jer sam pocela da pominjem imena lakova), videcu danas da li se nesto promenilo.
Ja vec nekoliko dana nosim Goldie but Goodie, prija mi nesto.

kalimero

Quote from: anelore on May 08, 2015, 08:50:32 AM
Ja sam pre dva dana u DM-u u Robnoj kuci na Terazijama otvoreno protestovala sto su im cene potpuno nejasne i ne zna se sta je na popustu a sta nije, prodavacica me je gledala sa mesavinom razumevanja (jer zna da sam u pravu) i zacudjenosti (jer sam pocela da pominjem imena lakova), videcu danas da li se nesto promenilo.
Ja vec nekoliko dana nosim Goldie but Goodie, prija mi nesto.

nije se nista promenilo, gledala ja sinoc, nisam nista kupovala, ako i budem danas isla, ici cu u onaj na trgu nikole pasica, tamo je lepo napisano sve.....
kod ovi na terazijama za isti lak pisu dve cene  :blink:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

Lani

Quote from: kalimero on May 08, 2015, 07:57:03 AM

Opa, to u svim DM radnjama ili nekoj posebno?
Mora onda neki da padne za slobodu.  :lol:

kalimero

u svim bi trebalo, proveri tu kod tebe.... :kiss1:

ja se opasno mislim sta li mi treba  :think:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

Margarita

U svim. I ja cu posle posla. A cena - odnesem name kasu I zamolim da proveri :turpija:

kalimero

Quote from: Margarita on May 08, 2015, 12:03:30 PM
U svim. I ja cu posle posla. A cena - odnesem name kasu I zamolim da proveri :turpija:

:good:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

vojka

Prevodilice  :clap:
I za novu tehmiku kuckanja  :clap: :girl_haha:
Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

monochrome

jel vidite kako sam navedena za primer....jel vidite :turpija: :girl_haha: :girl_in_love: :kiss1:

ovi plavci i zelenisi su  :love32:

Glitter

mlavac je kao moj omiljeni mornarac od diora  :girl_in_love:

Lani

Quote from: Dacko on May 06, 2015, 03:01:34 PM
Super za uvođenje novotarija! :clap:

Kod mene bedno nazadovanje... opet sam pojela nokte...  Jasno mi je da zaslužujem :osbatine: i ne morate da se mučite sa  :cigla:

Dacko bre  :(

Quote from: prevodilica on May 08, 2015, 01:41:49 AM
Dacko, ugledaj se na mono, proširuj vidike!  :baba:

gledaj, slušaj, uči pa ćeš daleko dogurati :lol: :turpija:

p.s. u pauzi između dva poglavlja rada namackala sam nokte i sad kucam specijalnom tehnikom zvanom "ne pokvariti sveže namazani lak" koja sam dovela skoro do savršenstva  ;D

moji novi lepotani su prvi sa desne i sa leve strane  8)

Sva četiri su bogami super.  :clap:

Pošto sam završila s poslom, sad ću malo da se bacim na proučavanje Essie asortimana.  :turpija:
Esika nikad dosta.  ;D