Main Menu

Sve boje noktica :D

Started by cici, December 24, 2014, 09:39:29 PM

Previous topic - Next topic

kalimero

a vested nit je siv nit zelen nit plav....nego bas onako sucmurast, na sve vuce....  :think:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

prevodilica

Quote from: kalimero on November 11, 2015, 11:23:45 PM
zoya envy je bas bas mocvarast, ja nisam uspela da ga svarim nikako.....

namazah decadent dish  :girl_in_love:

e, on je lep
da li mi veruješ da trenutno ne mogu da se setim da li ga imam? :lol: imam samo sliku da sam ga jednom u dm ćapila sa police, ali ne znam da li sam ga i kupila :rofl: :lol:

Lani

kalimero

e, tako ja sa over the edge....  :lol:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

Blue

juce bila kod manikira, pa da se pohvalim  :turpija:

znam da mi nokti nisu nesto, ali bitno je da sam konacno sama sebi (tj. moj izgled), dosla na red.
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Glitter

bravo  :clap: :clap: :clap:

i divna je boja, mnogo ti lepo stoji  :girl_in_love:

Lani

To je pravi stav Blue!  :clap:
Divna je boja i super ti stoji.  :girl_in_love:

Blue

hvala vam puno... :love32:

poprilicno sam se zapustila od rodjenja BB, tek sada sebi pocinjem da dolazim na red. hocu stvarno da se upristojim, jer ono nisam bila ja.

od sada sam resila da cu jednom na 2 nedelje ici na manikir. nasla sam ok mesto, za samo 12,75 EUR, ali me nervira sto rade manikir sa onom brusilicom, koja unistava nokte. ali tako je svugde ovde. i vise nigde ne rade manikir sa vodom, a meni se cini da je tako meni bolje.

od shellac-a sam zasada odustala na neko vreme, videcu. super mi on izgleda i jako dugo traje, ali cinjenica je da unistava nokte. mozda opet probam nekada.

Lani

Polako, važno da si počela.  :kiss1: Još ćeš ti ovde sa nama zelene isprobavati.  :girl_haha: :turpija:

cici

Sa elektricnom je brze, pretpostavljam da zato tako rade.

cici

Super je boja i lepo ti stoji, bravo :clap:

Glitter

Jel mozes da trazis da izostave tu elektricnu spravicu? Meni su dva puta radili sa njom imala sam koritanca u korenu noktiju koja su se pomerala ka sredini nokta kako su rasli.

Blue

ta elektricna spravica je katastrofa stvarno. posle mi ostane trag, bas ovako kao sto Glitt kaze.

pokusacu da im kazem da to vise ne koriste, jer stvarno mi nije jasno zasto to mora. ionako seku zanoktice odvojeno i ionako imaju onu turpiju za glacanje nokta. tako da ne razumem zasto je i ta sprava jos dodatno neophodna.

da, jos cu postati glavna na temi hahaha. juce mi je rekla da izaberem boju i jako su mi se uz ovu svidele neka blago zelena (onako krem svetla) i krem svetlo siva, tako da mozete da se nadate da cu i ja da se priklonim zelenom klanu jednog dana, samo mi treba vremena :lol:

kalimero

nista ne vidim sa telefona ali :clap: za Blue
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

cici

Za prirodne nokte potuno mi je besmisleno da je  koriste, ona se koristi da se skine gel ili akril kad su nokti izliveni. U svakom drugom slucaju istanji nokatnu plocu.