Main Menu

Sve boje noktica :D

Started by cici, December 24, 2014, 09:39:29 PM

Previous topic - Next topic

Zumbulica

Bas su lepi ovi zeleni, svi  :girl_in_love:
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

Glitter

Najslicniji tom ti je onaj prvi opi koji ti napisah

Xe

Kupila sam divan China glaze, sad vidim da se zove Public relations  :lol:
nije čudo što ga je pola redakcije namazalo  :girl_in_love: :lol:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

MissL

Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

Zumbulica

....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

vojka

Vrano, ja sam trazula China glaze, tu zelenu nijansu
Jos pre Dve godine , cini mi se
I nisu je uopste uvezli
Mislim da je naslov imao neku vezu sa zeleznicom  :lol:
Bar sam ja tako upamtola  :lol:
Divna jedna maslinasta zelwna, tako Kao 3-4 na Glitt slici
Tamnija od opi oh uh
Ali nisam nasla  :ljut:
Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

AnaK

Iz Zabavnika:

Običaj bojenja noktiju ima dugu tradiciju kod pripadnica lepšeg pola. Prvi tragovi o noktima u boji otkriveni su u Kini i sežu čak do 3.200 godina p.n.e. U to vreme, Kineskinje iz redova plemstva su volele da nokte premazuju belancetom i na njih stavljaju malene latice. U isto vreme i dame u drevnom Egiptu usvojile su sličan način ulepšavanja. U dolini Nila se znalo: pripadnice viših klasa na nokte su stavljale tamne, dok su žene iz nižih slojeva nokte bojile u svetlije tonove.
U novije vreme ova pojava dobila je zamah tokom dvadesetih godina 20. veka, kad su žene širom sveta počele da puštaju duge nokte i boje ih različitim bojama. Tome je doprinela masovna proizvodnja auto-laka, pa se na isti način proizvodio i lak za nokte. U toj i narednoj deceniji bojenje noktiju smatralo se osobinom malo "slobodnijih" žena, da bi od četrdesetih godina veka za nama postalo uobičajeno.
Razlog tome bila je čuvena holivudska glumica Rita Hejvort koja je volela da pušta nokte i boji ih u crveno.
Janko 23.7.2002.

Glitter

Ja da prijavim Dior Tribali jednu predivnocu  :girl_in_love:

Glitter

I da kazem samo da nisam razdusevljena sa MT stick with it bazom. Mislim sluzi svrsi ali ne pomaze odrzivosti laka na noktima

AnaK

Quote from: Glitter on February 02, 2016, 06:08:16 PM
Ja da prijavim Dior Tribali jednu predivnocu  :girl_in_love:

Divna jedna teletina  :girl_in_love:
Janko 23.7.2002.

Glitter

Koliko sam navikla na tamne lakove meni on ide u nudaće :lol: ali je poseban zbog onog specijalnog dior zlatnog shimmera

stacka

Ja sam sad na jednoj tinejdzerki u busu videla toliko divnu nijansu malinaste da mi je malo falilo da je pitam koja je :rofl:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Vila

Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

stacka

Jednom sam tako presrela devojku na ulici da je pitam koja joj je farba za kosu, bez blama, ali to je bilo za drugaricu koja je isla sa mnom a prokomentarisala kako joj se svidja. Devojka je ostala sokirana :crazy: :rofl: valjda sam odustala  poucena tim iskustvom :lol:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

cici

Meni je to bas kompliment. Mene nekad zene zaustave da pitaju nesto, cesto za boju kose. Pitam i ja bez blama kad me nesto odusevi, ali se zene cesto zbune.