Main Menu

Sve boje noktica :D

Started by cici, December 24, 2014, 09:39:29 PM

Previous topic - Next topic

Lani

Jedan pored drugog? Nisam...
Ajd mogla bih sutra, taman nisam znala šta da mažem. Pa ću da okačim sliku.
Oni su jako slični po tonu mislim, samo što je Činčili značajno tamniji.

Glitter

da se bar tesim da su slicni dok ne nabavim sebi  :girl_haha:

Lani

Meni se ta dva laka sviđaju jer su hladni nude lakovi, ako me razumete.
Imaju primesu sivog. Nude lakovi sa makar mrvicom žutog na mojim rukama izgledaju katastrofalno.

vrana

Za neonce sam mogla da pretpostavim  :lol:
Ali za nudace i sendice sam stvarno mislila da su ista stvar, jer mi je sand zvucalo kao boja peska  :crazy:

Ako mogu da se izjasnim, sad kad sam razumela sustinu, dakle, ti sendici i neonci su mi nezamislivi  :crazy: neonci pogotovo, iz razloga koji sam vec pominjala (deluju mi neozbiljno za gospodju u mojim godinama  :lol:)

A sto se nudaca tice, volim ih mnogo na drugim rukama, ali ja se sa njima osecam golo, kao da nisam nista ni s tavila (al dobro, to je zato sto sam navikla na crvene lakove). Van gog mi je prelep, i mogu u njemu da prepoznam tu sivu (cak bih rekla i pomalo zelenu) notu, ali ja vise volim toplije, deluju mi prirodnije. Ima jedan bas lepi opi koji sam mazala u salonu, pogledacu kako se zove, bas je neki topli beskasti
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

Lani

Evo poređenja, namučih se dok sam uhvatila pravi ugao i potrefila da na slici budu isti kao što su meni uživo. Na kraju sam i na terasu morala da izađem.  :lol:

vrana

bas su ti lepi nokti, lani, u oba slucaja
Vise mi se svidja van gog, dosta je svetliji, zapravo
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

Lani

:kiss1:

E našla sam, ima kod malog praseta na blogu lep post o nude lakovima, samo Opijevim.
http://oinkifyouloveopi.blogspot.rs/2013/02/nude-shades.html

AnaK

Predivni nokti  :girl_in_love: I ja volim Van Goga, baš  :girl_in_love:
Janko 23.7.2002.

Lani

:kiss1:

Hm, sad gledam... prase njega nije "obradila" u ovom postu. Možda ga nema, u šta mi je teško da poverujem.  :lol:

Glitter

jao bas su razliciti, a divni oba, moram da nabavim Van Goga, moram  :crycry:
divni su ti nokti  :kiss1:

vrana

i dobro ti idu oba laka uz prstenje
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

Lani

Ju, gde se vidi prstenje?  :lol:

vrana

na domalom prstu leve ruke
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

Lani

A da, malo proviruju.

Da, znam da sam htela još nešto... Za sendiće mislim da grešiš vrano, ima divnih, jedino ako možeš da prevaziđeš onaj osećaj da imaš šmirgl papir na noktima.  :girl_haha: Svima bude čudno u početku ali obično se vremenom naviknu. Osim ako se zovu Glitt, u tom slučaju se ne naviknu.  :lol:

Baby please come home  :girl_in_love:

Glitter

takoe :rofl:

kupih danas konacno opet opi roze skidac laka, pokusala sam sa nekim no name i samo sam bila isfrustrirana