Main Menu

Sve boje noktica :D

Started by cici, December 24, 2014, 09:39:29 PM

Previous topic - Next topic

Lani

To je baš praktično, mislim da nisam viđala ovde.  :think:
Meni kod Essie lakova odgovara prvenstveno četkica, pa činjenica da dosta njih može da se izvuče u jednom sloju ko je vešt, a i neki od omiljenih lakova su mi njihovi. Posle njih drugo mesto dele CG i OPI.

AnaK

Ja sam ove marmaice kupovala u DMu, ali ebelin, nije sjajan aceton, priličo je agresivan, ali je pakovanje praktično, pa za povremeno nije strašno.
Janko 23.7.2002.

prevodilica

za mene znate da sam fan essie, volim njihove boje, kvalitet, postojanost, četkicu, cene su im pristojne, tako da njih najviše i imam i trošim

maramice su super rešenje za imati u torbi
ja uzimam u liliju/dm onu malu okruglu kutijicu sa tuferima natopljenim acetonom, lošiji je kvalitet acetona ali mi ta jedna traje sto godina, ponesem je recimo za neke hitne situacije ili skidanje laka na poslu i sl. u nekoj brzini
sa jednim tuferom jedna, nekad i dve ruke mogu da skinu, zavisi koliko je taman lak i da li je namazan u dva sloja

Glitter

mene je u stvari iznenadilo koliko je fin i blag skidac, mislim opi skidac je inace za pohvalu, e sad su im i maramice odlicne

sta znam ja essie placam oko 10/11 funti, opi izmedju 3.5 i 8, ako biram na snizenjima iz starih kolekcija lakove koji mi se bas svidjaju ti su mi obicno oko 3.5/4 funte.

e da od novembra sam pocela da koristim morgan taylor bazu (stick with it) sa lakovima koje inace koristim i good to go top coat, primetila sam da mi lakovi duze traju i ne krzaju se (uopste) otkad koristim YSL tc. E sad kada kazem ne krzaju se to je istina ali kada krenu da se skidaju onda se skidaju kao omotac, sto je verujem do baze i mog nokta

Lani

Quote from: AnaK on March 20, 2016, 12:09:46 PM
Ja sam ove marmaice kupovala u DMu, ali ebelin, nije sjajan aceton, priličo je agresivan, ali je pakovanje praktično, pa za povremeno nije strašno.

Znam za te, nego ove OPI nisam viđala.

Glitter

Quote from: Lani on March 20, 2016, 12:44:59 PM
Znam za te, nego ove OPI nisam viđala.
nisam ni ja nikada, cak ni ovde, ovo je bilo slucajno da su bile poklon u setu od dva laka (i to dva laka i paket maramica za 12.99  :crazy: )

Glitter

i samo da kazem jos jednu stvari i necu vise :lol:

bogota blackberry je mladji brat kiss me or elf, divna svilena bombona u boji deep cherry :girl_in_love:

prevodilica

jao,  i ja volim tu deep cherry nijansu, morala sam da pogledam swatch, božanstvena boja!

vrana

izvinjavam se, ovo je sada ponovo nova tema za mene  :o
u cemu se ogleda razlika medju acetonima i koji bi onda trebalo da koristim?
ja kupujem prosto prvi koji mi dodje pod ruku

veceras mazem premijerno onaj lepi toliko ocekivani zeleni   :girl_in_love:
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

vrana

i da se pohvalim da sam pod uticajem ove teme, sada vec kupila i tc i bazu i ulje za zanoktice
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

prevodilica

zapravo je jednostavno, od acetona izbegavaš one od kojih vidiš da ti se još više i brže suše nokti i zanoktice  :innocent:

meni je dovoljno dobar i jedan od omiljenih Dalijin

vrana

Ok, moracu da obratim paznju. Hvala  :flower:
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

cici

Vrano, lepo si se ponovila..

Meni su one maramice iz dm bile blagi uzas, tesko se skidao i obican lak a neki holo ili shimer ne daj boze.

Ja danas zoya blue, ali mislim da cu da ga skinem, ne moze da izdrzi vise od dva dana, a kao inace imam duze isti lak na noktima :lol:

Glitter

Meni su dahlija skidaci bili odlicni
I neki balea bez acetona

Sad mi je bitno da je bez acetona a ovde u moru tih stvarcica ostadoh verna roze opi skidacu

vrana

Uopste nisam zadovoljna  :ljut:

Nije uopste zadovoljavajuce zelenosti, tj vuce na sivo skroz. Boja slona, da budem preciznija.
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.