Main Menu

Mansarda Open?

Started by chokoladica, May 18, 2009, 08:42:09 PM

Previous topic - Next topic

Dawn

Xe

Quote from: maripoza on July 28, 2009, 11:17:48 PM
Pa ja nesto mislim..... ako nas je onoliko koliko sam nabrojala (Tackice ne dolaze :( ), mozete vas dve, Choko do mene (tj. ja vas sacekam negde napolju), pokupimo Zorku na stanici (ili i ona dodje do mene - 2 stanice gradskim ili 20 min. hoda od glavne autobuske) pa se dogovorimo gde cemo i javimo Xe gde da nas nadje.

Ako se nesto izmeni, tj ako bude dolazio jos neko sa strane, lako cemo se reorganizovati. Ovde je ionako sve blizu. :D
Ako nastavis ovako da zoves na onu tvoju terasu, cenim da ce nam to biti "napolju, blizu vode"  :girl_haha:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

maripoza

Quote from: Dawn on July 28, 2009, 11:18:22 PM
Di živiš Pozo?

Pa 2 stanice od autobuske. Bulevarom.

Quote from: Xe on July 28, 2009, 11:20:35 PM
Ako nastavis ovako da zoves na onu tvoju terasu, cenim da ce nam to biti "napolju, blizu vode"  :girl_haha:
Aha, al bez vode. :(
Old enough to know better, but too young to care.

chokoladica

terasa je do yaya. Al nema dovoljno stolica  :lol: Xe, zamisli da Poza mora da kuva toliko kafa.. Tacno bi se ubila  :lol:

maripoza

A ne ne, kafa je specijalitet kuce kod mene. :lol: Jedini, of kors.  :girl_haha:
Zao mi je sto vam se moja terasa toliko svidja :lol:, ali ne bih bas sedela u golom betonu po ovom vremenu. To cemo ostaviti za neki drugi put. Ili barem dok je ne ukrasim nekim zelenilom i fontanama. :lol:

Finalina

cekajte bre.... jel' ja dolazim na tenis ili na kafenisanje, ako uopste dodjem :D

i gde? ... pa vi znate da ja nemam bas bogat forumski imenik, te me ovde uputite u taj detalj - zasto se vidjamo ? :rofl:

maripoza

Nema tenisa ovog puta, samo kafenisanje.
Zar je potreban opravdan razlog za kafu?  :ljut:  :lol:

Javi do subote ujutru da li dolazis, da ti posaljem broj.

Finalina

maripoza

Cici, i ti isto.  :turpija: Nikad se ne zna, mozda te putevi nanesu bas u NS. :)

Xe

Ima li neko da bude dobrovoljac da odnese Interpreter DVD sa GA?
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

prevodilica

Quote from: Xe on July 29, 2009, 10:31:43 AM
Ima li neko da bude dobrovoljac da odnese Interpreter DVD sa GA?

pliz, pliz, pliz  :clapping:

chokoladica

Kao "ima li neko? " Mislim, stvarno se pitam ko bi to mogao da bude  :lol: :lol: A sta je GA?  :D

prevodilica

chokoladica

Okaj, ponecu  :) Ili donecu...ili kako vec  :lol:

prevodilica