Main Menu

Tenis 2015.

Started by kalimero, January 03, 2015, 12:40:59 PM

Previous topic - Next topic

Lani

Ma neće bre, nema šanse. Dobija ga sto posto, samo što će mu sad biti potrebno malo više vremena, bespotrebno je zakomplikovao.
Nego koja je ono stoka u publici, fuj smradovi.

maripoza

Old enough to know better, but too young to care.

Lani

:clap:

Stačka, sledeći put, ajmo malo više vere u svetskog broja 1.  :lol: :kiss1:

linga

Ja bacala pogled do kraja drugog seta, nisam više imala snage.
:clap: za Noleta.

rafa

Quote from: Lani on March 23, 2015, 12:03:45 AM
Ma neće bre, nema šanse. Dobija ga sto posto, samo što će mu sad biti potrebno malo više vremena, bespotrebno je zakomplikovao.
Nego koja je ono stoka u publici, fuj smradovi.

Zasto Lani?
Gledala sam bez tona. :-[
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

Lani

Nije što su navijali za Federera ili što su želeli da gledaju još jedan set, to je bilo za očekivati, već su u ključnim momentima 2. seta, u TB, kada se lomio meč a Novak napravio one duple greške ne tapšali nego urlali od ushićenja posle njih. Znači, onako salve oduševljenja, kao da je Federer dobio poen nekim odličnim potezom a ne zahvaljujući tuđim greškama. Jako ružno a Novak je opet dozvolio da ga to poremeti. Takvu vrstu navijanja povezujem samo sa Davis cup mečevima, mada tamo zna da bude civilizovanije od ovog juče.
Ali nema veze, pobeda je najbolja osveta.  :)

stacka

Ja sam otisla na spavanje, nisam odgledala do kraja :girl_haha: ali mi je drago da je pobedio :clap:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

rafa

Jaoj odvratno, ne znam kako takva bagra mogu da budu :crazy:
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

Lani

Devojke, gledamo li Miami? Jeca je danas protiv Azarenke. S obzirom na vremensku razliku i na to da ima jedan meč pre njih, pretpostavljam negde oko 7 po našem vremenu... a možda i pre. Ana će posle nje.
Ne mogu nigde da nađem kad igraju Janko i Novak.  :think:

http://www.miamiopen.com/pt-br/schedule-and-events/order-of-play

senka

juuu, ja sam neobveštena ovih dana
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

maripoza

Ja cu valjda da stignem nesto da pogledam kad dodjem kuci posle 9.
Mada.... veceras moram i u onaj Senkin muzicki tabor :girl_haha:, jedino da se kloniram. :lol:
Old enough to know better, but too young to care.

Lani

kalimero

ne mogu, sad piljimo u babytv, ali noleta cu gledati.... njemu je prvi mec tek u drugom kolu, a to je subota na nedelju noc, bas kad se pomera sat
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

kalimero

ko ne gleda..... Peneta izbacila Azarenku, Serena pobedila neko dete od 15 god za samo 40 minuta a sad Nadal protiv Verdaska na SK2  :tenism: :tenism:

Ana nocas....
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

Lani

Jao pa Serena može mama da joj bude. :girl_haha:
Videla sam da je Ana kasno nešto...