Main Menu

Alopecija

Started by bubi, April 04, 2015, 12:31:05 PM

Previous topic - Next topic

Elanor

Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

Zumbulica

....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

cici

gasha

Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

Unabebili

Ja da ne otvaram novu temu , da se prikljucim ovoj.

Poslednjih par meseci mi je nenormalno otpala kosa, vidi se teme, a i na zaliscima uopste vise ne raste i potpuno je proredjena. A poslednji mesec je to toliko intenzivno vidljivo da me muz pitao sta se dogadja.

Nemam alopeciju, ali imam kosu koja je u prednjem delu proredjena vise od 50%.  :girl_cray:

Krenula u akciju ispitivanja statusa organizma, pa se nadam da cemo naci uzroke svih mojih problema, umora, otpadanja kose, listanja noktiju, perutanja koze, nenormalne potrebe da spavam i bolesnih glavobolja.

Nadam se da cemo i Bubi i ja da vratimo malo kosu u dobro stanje
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

http://bebili.blog.rs/

AnaK

Janko 23.7.2002.

cici

vojka

Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

MissL

Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

bubi

Una ja sam kupila medicinski sampon.
Sama sam  uzelaMinoxidil 2%,dr.rekla da uzmembod 5%+kortiko kreme.
:bighug:

Pepi

Bubi, koju kremu je dobila tvoja mama?
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

bubi

Pepi dala mi je Dermazin a ima još neka na slovo S(ostao mi papir kod sestre), pitacu je sutra kako se zove.
A ja treba da uzmem Elocom krem ili losion dve nedelje pa Elidel krem.

linga

Ne mogu da ti pomognem draga samo  :bighug: mom bratu je kosa opadala u pečatima, prvo su mu rekli da je od stresa, pa je na kraju jedna dr otkrila da je od nelečenog zuba infekcija  :o Sredilo mu se sad, nova kosa porasla, ali je izgledalo grozno  :girl_sad:

emge

Da, hoće kosa da opada ako ima postoji proces na nekom zubu. Tako Bubi provjeri i to :bighug:

bubi