Main Menu

Facebook i aplikacije

Started by stacka, May 19, 2009, 04:06:59 PM

Previous topic - Next topic

Ira

Quote from: Dawn on November 30, 2009, 04:54:52 PM
Ira nemam te na listi :)
Nemam ni ja tebe, kako da te nadjem?  :D

Quote from: stacka on November 30, 2009, 08:41:50 PM
Meni su nestale sve komsije  :blink:
Kod mene sve ok.
Znalo se to desavati i prije bar meni, i znalo se desiti da kad sijem ili orem  :rofl: zakoci igrica, pa me prekine i kad se ponovo vratim kao da nista nisam radila  :crycry: a ja se ubila kopajuci i sijuci  :rofl: :lol:

"Dje­te­tu je­ vaša ljubav najpo­tre­bnija o­nda kada je najmanje­ z­aslužuje"­.
Erma Bombeck

Gizmolina

Kako da bacim one uvenule bukete koji traju 15 dana?
Nina 20.1.2009.

Dawn

Uz pomoć Delete alata(crvena lopata) :)

jelenica

Igram PS i Farmville ostalo  :no:

Gizmolina

Quote from: Dawn on December 01, 2009, 11:56:02 PM
Uz pomoć Delete alata(crvena lopata) :)

Hvala, pokusala sam gomilu stvari ali lopate za delete se, logicno, nisam sjetila  :fool:
Nina 20.1.2009.

disco2000

"You have exceeded your limit of 30 gifts. Be sure to use your existing gifts soon, or you can't accept more gifts! "
O.K. I sta sad? :)

stacka

Kako sta sad? Izvadis ih iz gift boxa, poredjas po imanju i nastavis da primas poklone i dalje :innocent:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

disco2000

A jel' mogu da ih prosledim?

stacka

Ne. Mozes da ih prodas, ako ti trebaju pare.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

disco2000

A jel' mogu za te pare da kupim nesto vredno pa da posaljem nekom? :think: Moglo je u PS i RC...
Drugo, da li je nekome dovoljno to sto mi je poslao poklon ili moram i da prihvatim da bi imao neke vajde od toga?

stacka

Ne moras da prihvatas poklone, ali onda je bolje da ti ne salju, mislim kad vec neces da igras. Samo 30 poklona u toku dana moze da se posalje, onda bolje nekome drugom.
Ne mogu da otvaram odavde FB ne znam tacno koje poklone mozes da poklanjas za pare koje kupis, postoji i ta opcija, ali mislim da ne mogu svi.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

disco2000

Aha. Hvala. Ja htedoh da pomognem. A i moja bratanica igra, treba joj komsiluk. :)

cici

Nisam slala Marty i Tchi kad se ne igraju.

Tchi

ja sam odustala od farme
igra li neko treasure madness http://apps.facebook.com/treasuremadness/ mlogo je dobro

Unabebili

Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

http://bebili.blog.rs/