Main Menu

Facebook i aplikacije

Started by stacka, May 19, 2009, 04:06:59 PM

Previous topic - Next topic

cici

maripoza

Hah, nisi valjda pomislila da je mene lako iznervirati?  :lol:
Nemam nista protiv poziva (jedino igrice ne igram, odmah da vas upozorim :lol:), ali bar malo mere i razumne selekcije prilikom pozivanja nije na odmet. I u kvantitativnom i u kvalitativnom smislu. :D

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

A pozvala sam i ja drugarice, za koje sam mislila da ce ih tema interesovati, u Mashinu i Stackinu grupu.  :)
Old enough to know better, but too young to care.

jel

hm  :think: mogla bih i ja da oksnujem neku fb grupu
tipa 'sta ja radim ovde'  :lol:
oces da me prosledis pozo?
My name is Luton, Robin Luton :lol:

maripoza

NaraFski.  :turpija:  Pa kandidata za "sta ja radim ovde" imam koliko hoces na listi. :lol:

Nanny Ogg

Pozo, i mene je tako jedna osoba smarala pozivima za sve i svasta, al sam joj ja skrenula paznju da, kad se uclanis u neku glupost, pa ti ono preporuci da pozoves sve svoje prijatelje, postoji i ona leeeepa opcija "Skip this step", te da ne bi bilo lose da je katkad iskoristi :)
Moguce da ni ta tvoja nije to uocila, i da misli da mora da te (sve vas) redom poziva u sve u sta se uclani.

Ajte zene, ne dram'te

Lani

Opcija skip je zakon. Za raznorazne FB džidžabidžice.  ;D

maripoza

Quote from: Nanny Ogg on March 13, 2010, 06:51:00 PM
Pozo, i mene je tako jedna osoba smarala pozivima za sve i svasta, al sam joj ja skrenula paznju da, kad se uclanis u neku glupost, pa ti ono preporuci da pozoves sve svoje prijatelje, postoji i ona leeeepa opcija "Skip this step", te da ne bi bilo lose da je katkad iskoristi :)
Moguce da ni ta tvoja nije to uocila, i da misli da mora da te (sve vas) redom poziva u sve u sta se uclani.

Ama ne pada mi na pamet da ih ja ucim kako se sta koristi.
To su obicni poznanici, ljudi koje sam nekad znala i tako.... Nemam s njima takav odnos da bih im se obracala samo zbog toga. Al cudi me da im neko drugi nije skrenuo paznju. :lol:
I ja rabim skip, sve u 16.  :girl_haha:

Vise bih volela da taj skrnavi FB ima neku opciju selekcije, kao sto je ima za neke druge stvari. Cak mislim da je to nekad postojalo, posto vidim da kad meni izadje ta ponuda da nekog negde pozovem, neki prijatelji su mi zatamnjeni, ne moze da se klikne na njih i da im se uputi poziv. Nekako sam, mozda naivno :lol:, pretpostavila da je sa onim silnim izmenama izgleda samog sajta ta opcija nestala. A vidim i da su neke opcije zaturene kojekuda, uopste se do njih ne dolazi preko onog glavnog menija, pa je vrlo moguce da je tako i sa ovim.  Samo jos da pronadjem taj skriveni kutak. :osbatine:  :lol:

Nanny Ogg

Ej, to kad su ti zatamnjeni pa ne mozes npr da ih pozoves u neku grupu, to je najcesce zato sto su vec u istoj, ja sam se barem sa takvim slucajevima sretala  :)

Al ako ti nije niko bitan, sto lepo ne izaberes opciju "Ignore all invites from this friend"?

Ajte zene, ne dram'te

maripoza

Za ovo prvo.... moguce je, nisam obracala paznju. Ali, ne radi se o grupama nego aplikacijama, samo za njih se automatski pojavi ta ponuda da nekog pozivas. Za grupe i stranice ne.

A ovo drugo..... ne moze za grupe i stranice, samo za aplikacije (v. moju prepisku sa Glit). :crycry: Odnosno, opcija se pojavi samo kad te osoba pozove "u aplikaciju", a moguce je da se posle tog ignora ni ostali pozivi ne bi prosledjivali. To sam vec obavila gde sam mogla, ali nisu mi svi slali pozive za aplikacije.

maripoza

Mislim, ja sad ko neka baba :lol:
Mislila sam da mozda znate kako najlakse to da obavim. Ako nema, nema, necu se zamarati s tim, nije mi bas toliko bitno.  :lol:
A mozda i proradi :osbatine:   :girl_haha:
Hvala na sugestijama u svakom slucaju.  :flower:

rafa

10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

Lani

rafa

10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

stacka

Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Lani