Main Menu

Facebook i aplikacije

Started by stacka, May 19, 2009, 04:06:59 PM

Previous topic - Next topic

stacka

Pa i ja sam sama, samo mi je trebalo nekoliko dana... ah, koliko sam mogla sad vec imati parica da mi je neko rekao :crycry: :ljut: :lol:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

cici

rafa

Quote from: Ira on November 19, 2009, 01:25:45 AM
I ja igram farmville, malo mi je i dosadilo  :).
Ali mm neda da mi propada ono sto sam posijala, pa me bukvalno tjera da idem i orem  :rofl:

Nedavno smo bili kod nekih prijatelja ovdje i on onako sav kao uspanicen "`ajmo kuci,propasce mi lubenice ako ih ne pokupim"  :lol: :rofl:

:rofl: :rofl:

I dalje ne igram nista, niti cu  :diva:
Igrala pre nekoliko meseci Mafia Wars, pokupovala sve sto se moze od nekretnina i naoruzanja, sad sigurno imam bilijarde na racunu. Sta cu s njima?  :lol: Ni celo zivotinjsko carstvo onomaad nisam skupila.  :-[
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

Iva

I. 24.11.2006.
S. 30.4.2011.

stacka

Zuta, bela, crvena i traka kad neki od zadataka ispunis, imas opciju da podelis sa prijateljima. Isto tako pratis na live feed da li je neko od prijatelja svoju objavio i onda kliknes na "get bonus"
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Iva

A ja mentol skoro nikada nista ne objavljujem,  :wall: to me bas smara, ali cu od sad morati.
I. 24.11.2006.
S. 30.4.2011.

disco2000

Ovako.
Prikljucila sam se, ali necu da igram vec mojoj bratanici cinim komsiluk :)
E, sad... ne znam hoce li joj to pomoci bilo sta :ces: vidim da mi saljete nesto i da treba da uzvratim...

Dawn

cici

disco2000

cici

Pa igraj se malo :) Simpatično je.Ne moraš da šalješ poklone ako te mrzi.

Dawn

Marty hoću i meni da budeš komšinica, ne moraš ništa da radiš :)

cici

Sad ćemo da je dodamo, čik da nas odbije :lol:

Despina

A, L, S

disco2000

Naravno da necu da vas odbijem, ali necu nista ni da radim... pa ako vam znaci komsiluk, izvol'te :)