Main Menu

Sobno cvece

Started by TINK, May 19, 2009, 05:18:06 PM

Previous topic - Next topic

AnaK

Sad sam je digla na ogradu terase, u nadi da će ih pojesti golubovi :burko:
Janko 23.7.2002.

Pepi

Pa izbaci ih odatle  :baba:
Odnosno, teraj Manfreda, ni ja ih ne bih pipala  :nokti2:

AnaK

Ma gotovo, bukvalno su sve obrstile. Samo sam odvojila tu saksiju (ukupno ih je 3) od ostale dve, za sada nenapadnute. U petak kad smo krenuli, sve je delovalo normalno. Juče nisam pogledala  :-[ jutros ovo. Teško je gajiti organsko povrće :burko: :lol:
Janko 23.7.2002.

vojka

Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

cici

kalimero

Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

AnaK

Pazljivom analizom, utvrdila sam i da su ostale napadnute :( Pokupila sam ih, rukavicom, ali... Smrc.
Janko 23.7.2002.

Lani

Jao kolike su i grozne su.  :crycry: :bighug:

Zumbulica

....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

AnaK

Prtave pravcate gusenice, kao iz slikovnice  :crycry: Uopšte nemam ideju odakle su se stvorile - verovatno leptir, pa... Ili su bile u zemlji  :think:
Janko 23.7.2002.

Pepi

Imas li drvo u blizini, dobro skacu i puzaju  :crazy:

AnaK

Ma jok, 3. sprat, najbliža krošnja par desetina metara udaljena  :crazy:
Janko 23.7.2002.

Finalina

presadila sam moju veliku zamiju, u dve prelepe saksije, sada se samo nadam da je to uspelo

pepi divno ti je sve kako si sredila, ali stvarno divno  :girl_in_love:  ....kako si ti vredna :kiss1:

od bosljaka ja povremeno uzgajam ljubičasti, najvise volim onaj običan salatasti i mnogo mi se svidja kakav je limunasti

gasha

anaK  :blink: bas su bljak, em ruzne em pojele useve

pepi, divno je
ja nemam nista od cveca, kupila sam dve vinke za ukras, dok su zive divne su, ali mi je velika vrucina na terasi da bi ista prezivelo
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

monochrome

anak, ne znam koliko sad vredi, ali pokusaj da stavis nesto od bakra pored saksija...