Main Menu

Sobno cvece

Started by TINK, May 19, 2009, 05:18:06 PM

Previous topic - Next topic

vojka

Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

cici

Eh i juku sam imala pa sam joj doakala, doduse trebbalo mi je nekoliko godina :rofl:

Unabebili

to sve temeljno i dokrajcis, cak i najizdrzljivije  :lol: :lol: :kiss1:

htela da kazem da se i seflera lako neguje  :flower:
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

http://bebili.blog.rs/

cici

vojka

a sta da koristim za prihranu?
Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

jel

da, ovo sam i ja htela da pitam

zar se biljke hrane  :blink:
nije ni cudo sto su mi sve uvele  :girl_haha: ja sam mislila zemlja+sunce+voda i to je to 
My name is Luton, Robin Luton :lol:

Lani

stacka

Onda ove moje jadne dobro i opstaju :rofl: dajem im da piju vodu, nahranila ih nisam nikada  :crazy: :-[ :rofl:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Lani

Sramota  :baba: :lol:

Ma toga ima po svim hipermarketima, Una, Pepi i ostali naši cvetni eksperti  :girl_haha: sigurno znaju sad tačno šta, kako... ali ja kad kupujem samo gledam da li je tečnost za cvetne biljke ili biljke s lišćem i onda imaš tamo na uputstvu sve objašnjeno i kako se razblažuje i kad se daje.  :)

vojka

znam da se biljke prihranjuju  :girl_haha:
nego ja to nekako zamisljam komplikovanije verovatno nego sto jeste, tj da postoje odredjeni prihranjivaci za specificne biljke, da se to radi u odredjeno doba godine, da li tecni ili djubrivo za zemlju, koliko cesto....
al ga zakomplikovah  :rofl:
Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

Lani

E pa to verovatno znaju Una i Pepi, još samo da svrate na ovu temu.  :rofl:
Ja u kući obično imam po jednu-dve mučenice dracene i to je to, ne udubljujem se previše u te preparate.

vojka

prihranila moje biljcice-mucenice, malo ih premestila, da uhvate jos malo ovog jesenjeg sunca
pa videcemo kako ce dalje biti  :nokti2:
Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

Unabebili

Ima tih prihranjivaca po cvecarama, cak i u Maxiju.

Ima za poboljsavanje cvetanja i za biljke koje ne cvetaju, tj. "zelene"

Elem, jedno od najboljih nacina da dohranite, a da ne kupujete je da ponekad pomesace soc od kafe sa vodom i time zalijete, a ima i varijanta da sastruzete golublje go*ance i razmutite - ne salim se, mada tako zvuci  :rofl:
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

http://bebili.blog.rs/

vojka

jao una, pa gde ne rece ranije za golubija go...na  :wall:, imam ih i za izvoz  :lol: :rofl:
Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

Lani

Eto sad ćeš im taman naći primenu.  :rofl: :crazy: