Koliko cesto i lako se 'zaljubljujete' u umetnike

Started by rafa, May 19, 2009, 05:57:43 PM

Previous topic - Next topic

Bebel

Quote from: :ph34r: on May 22, 2009, 12:05:53 AM

imas moju punu podrsku :lol: ... mada nije lijepo sto si bacila oko i na onog jednog zauzetog  :no::lol:

lepo sam stavila onog smajlija  :-X

a nisam stavila bili ajdola, iako secem vene :lol: jer videh da je kaparisan (iz novijih dana, da se razumemo. izgleda bolje nego ikad)
Lav 05.10.05.

rafa

Vi mene uopste niste razumele.  :rofl:

Nije (samo  :lol:) pitanje ko kako izgleda, nego koja vas je umEtnicka crta naterala da se 'zaljubite'.

Na pr, ja gledala ovog Memosa pre tri godine u ulozi konzervativnog Turcina iz mahale koji se zaljubljuje u Grkinju, i skroz odlepila.  :diva: Jeste da je bio zgodan do bola, ali sam htela jednog Murata i nikog vise  :rofl:
(znaci uopste mi nije bilo bitno ko je taj Memos u rl, niti da ga upoznajem, ni sta radi...odlepila sam na Murata as such).

Onda su bile nove serije i novi filmovi gde sam bacila pogled i Memos (i dalje zgodan) me nije dotakao ni malo.

Pa slucajno odem na kocnert, on mi otpeva ovo:

Memos Mpegnis~~"Το πάρτυ"

i ja se posle tri picenceta opet zaljubim  :rofl:, u istog ali sad nekog drugog lika, pronasao mi neku drugu (ili istu) zicu, nemam pojma. I onda se ponovo setim Murata  :love32:, i vec danima over&over again gledam ponovo seriju i nikako da se skinem. :)
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

MissL

Quote from: AnaK on May 19, 2009, 08:21:02 PM
Samo ovaj  :girl_in_love:

Već punih 5 sezona  :girl_in_love:
Razdvajam, nisam zaljubljena u glumca, već u lekara  :love32: :girl_in_love:

Znala sam da je lekar u pitanju  :girl_smile:
Ja u glumca  :love32: Sto je doooooooooobar na ovoj slici ... Svidjao mi se doduse jos u Crnoj guji (poslednjem serijalu :lol: ) ali je sad taman fiiiiiiiiino sazreo  :girl_haha:

Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

Lani

Nanny Ogg

Aaaaa upaaalis..
Ja sam zaljubljena samo u Bernarda Black-a iz serije "Black books". Za njega je dr House mala maca  :girl_haha: Drzak, neuredan, mrzi ljude (a zene jos vise  :lol:), nervozan, stalno pijan, ne vadi cigaru iz usta i ponizava svoje saradnike i prijatelje  :girl_haha:
Ali je duhooovit  :girl_in_love:

Ajte zene, ne dram'te

Lani

Quote from: Nanny Ogg on May 22, 2009, 09:55:11 AM
Ja sam zaljubljena samo u Bernarda Black-a iz serije "Black books". Za njega je dr House mala maca  :girl_haha: Drzak, neuredan, mrzi ljude (a zene jos vise  :lol:), nervozan, stalno pijan, ne vadi cigaru iz usta i ponizava svoje saradnike i prijatelje  :girl_haha:

Svaka mama bi ga poželela za zeta  :girl_haha: :girl_in_love:

MissL

Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

Dusica

Rafo koja ti je to serija sa Muratom? Zvuci mi ljubavno :girl_in_love:

Lani

Xe

Quote from: maripoza on May 21, 2009, 07:04:02 PM
Zasto, Xe? Pa ponavljanje je majka znanja. :D
Neka, vise volim da promesam :mrgreen:
Ako opet postavim Kubotove slike Choko ima da  :nesvest:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Xe

http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

:ph34r:

Rafo al ga objasni :rofl: ... hit mi je ovo sa muratom :lol:

rafa

ph, murat je totalni hit, sta da ti kazem  :girl_in_love:

Dusice, skroz je ljubavna  :love32:, ima cela skinuta na ytube ali je na grckom.

Mi Mou Les Antio E1 Part 1
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

vrana

Quote from: Nanny Ogg on May 22, 2009, 09:55:11 AM
Aaaaa upaaalis..
Ali je duhooovit  :girl_in_love:

Ovaj mi se svidja...Mislim da cu da se zaljubim na nevidjeno  :lol: A koja je to serija?

Ja sam bila jako jako zaljubljena u Dzordana Katalana, a mislim da bih se opet zaljubila u njega ako bih sada odgledala bilo koju epizodu My so called life-a  :girl_in_love:
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

irma

Quote from: Nevenche on May 19, 2009, 10:27:30 PM
zaljubljujem se samo u glumce i eventualno pevace. celu mladost se lozila na ian-a iz culta. posle toga dugo na kimija iz kompanjerosa, a sada sam vec godinama zaljubljena u gale garsiju bernal-a.

ps a gde mi je opcija za attach?
suparnice !  :o :lol: doduse, ja paralelno u njega i pok Milana Mladenovica... pre XY godina sam isla na svih 5 koncerata EKV (ili je bilo 7  :ces:), na kraju mi je cale predlozio da razapnem sator ispred Doma omladine  :lol:

Quote from: MissL on May 22, 2009, 11:31:25 AM
Moja je i dobila takvog  :girl_cray: Nakratko :lol:
:rofl: :rofl: :rofl:

Ljubav koju dajemo je jedina ljubav koja ostaje u nama.