Alles ist gut in Frankfurt

Started by Zumbulica, August 19, 2015, 11:06:10 AM

Previous topic - Next topic

Zumbulica

Bili smo smesteni u Stajnbahu, mestasce na 15 km od centra  :girl_in_love: Vrlo lepo i obicno, baste sa patuljcima .... zao mi je sto nisam imala vise vremena da bazam tuda. Cini mi se da bih se super druzila sa sredovecnim domacicama iz predgradja  :lol:
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

senka

Maredo  :good:  :girl_in_love:

i puno ljudi sa koferima, samo mile...
ima i vozaca koji vole da im se cuje motor i da stisnu po gasu bilo gde i bilo kad

divne fotke  :girl_in_love:
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

moma

Meni je poznato da ne rade nedeljom. Tako je i u Austriji. I u Hr uglavnom. Meni je to super. Navikne se brzo, cijenim.

senka

i meni.
ovde se naviklo u svako doba dana i noci da imas uslugu
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

Zumbulica

Quote from: senka on August 19, 2015, 05:51:12 PM
i meni.
ovde se naviklo u svako doba dana i noci da imas uslugu
Pa to, imam utisak da se manje slamaju ali mnogo vise vrednuju rad.
Senka, u Maredu u glavnoj ulici radi neki nas stariji covek, visok sa naocarima. Da znas kad budete isli sledeci put  :girl_haha: Ima jos jedan vrlo blizu, na jednom od onih poprecnih platoa, tu nismo bili.

senka

vrednuje se nego sta
i svi sa uzdignutom glavom, dostojanstveni  sta god da rade, tako je i u Turskoj, dobro pola nemacke su turci
mi ubijeni u pojam, robovi svega

M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

senka

U Maredu smo svaki put bili sa Tufahijom, on sve na turskom sa konobarima...nasi sunarodnici nisu stigli da se iskazu  :lol:
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

vojka

Zumbi super su ti opisi  :clap:
Uzivam u tvojoj prici  :girl_in_love:
Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

Zumbulica

Jel sam vam rekla da taksista Turcin nije znao ko je Novak Djokovic  :blink:  :sissyfight:
Ali zato zna gde je Beograd i Dunav (mislim da izgovara Tuna  :lol: ) i u patriotskom zanosu izrecitovao nam je nesto na turskom o Osmalijama  :lol:
Inace, mnogo simpatican decko, super smo se zabavili s njim  :lol:

Mladi Nemci u Frankfurtu uglavnom perfektno govore engleski, i uopste, gotovo svi znaju koliko-toliko. Mene sve razujemu  :rofl: a kad Jelena krene da prica gramaticki pravilno i akcentovano samo klimaju glavom  :lol:  :crazy:

Unabebili

Kao da se opet seta, stutgartom kad te citam

Meni je ta suzdrzanost jako isla na zivce,
a dodala bih da mi je u oci upalo i to da nisu bas benvolentni kad je stranac u pitanju...bilo koji....

ljubazni da, srdacni ni malo

i to sto je nedelja sto se posla tice sveta krava, ro mi je skroz u redu...to volim i u becu  :good:
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

http://bebili.blog.rs/

Glitter

Margarita

najzad zam procitala :girl_in_love: i odgledala fotke :love32: divno putovanje :clap:

Lani

Bila sam ubeđena da sam komentarisala.  :crazy:
Divne su vam fotke Zumbi, i predeli a i Ema i ti.  :girl_in_love:

Mirka

Kosta, 27.05.2004.
Todor, 03.10.2009.

Zumbulica

Mirka, hvala, dobro je imati u vidu. A nadjoh jos svasta na ovom sajtu ...
:bighug: