Main Menu

Kozmetika za telo

Started by Lani, May 19, 2009, 09:31:38 PM

Previous topic - Next topic

Lani

Gde to ima da se kupi?
Ja uzela onaj Garnier 7 days, bacila pare.  :hm:

Glitter

happy hippy mi je fina kupila u lush-u...ceo svet mi mirise na limun i grejp :girl_in_love:

Finalina

lani, ne znam (dobila sam kao poklon), raspitacu se ...... htela i ja taj losion za sedam dana, dobro je onda sto nisam (meni se nije svideo miris)

glitt :kiss1:

cici

linga

Quote from: Lani on May 20, 2011, 09:00:18 PM
Gde to ima da se kupi?
Ja uzela onaj Garnier 7 days, bacila pare.  :hm:

A meni prija, bude mi baš mekana i baršunasta koža...

Glitter

Quote from: linga on May 20, 2011, 09:15:36 PM
A meni prija, bude mi baš mekana i baršunasta koža...
tebi je to od hormona  :girl_haha:

Lani

E da, znam za hippy da je Lush-ov, mislila sam na ovaj tuti fruti.
Lush  :girl_in_love:

Ne znam u čemu je fora sa ovim Garnier mlekom, probala sam neka druga njihova i sva su mi bolja od ovog.
I dalje patim za St. Ivesom.  :girl_cray2: :girl_cray2:

Glitter

mene garnierova peckaju  :blink:
poslednje koje sam kupila bilo je ono za suvu kozu sa 5%uree...blagi uzas i tiha jeza, placem kako ga namazem...ali ja stvarno nisam merilo  :crazy:
cak uopste ne mogu da se setim losiona za telo koji mi je odgovarao :'(

Lani

Meni posle Body shop putera za suvu kožu (svi koje sam probala za taj tip kože mi odgovaraju, bez razlike) jedino ovo St Ives mleko koje sam preporučila prošle godine. I naravno čim sam JA počela da ga koristim u buđavom Liliju prestanu da ga drže. :sissyfight:

linga

Glitter

ja sam sad na hormonima, koza mi je primetno meska, elasticnija, ne koristim nikakvo mleko za telo...necu da prestajem da ih pijem  :girl_in_love: :girl_haha:

Margarita

upravo sam probala novi dove losion za telo, mirise mi na koperton
ne znam kakvog je kvaliteta, namackacu ga danas posle tusiranja, ali miris je diiiiiivan

Vila

Quote from: Glitter on May 20, 2011, 11:23:46 PM
mene garnierova peckaju  :blink:
poslednje koje sam kupila bilo je ono za suvu kozu sa 5%uree...blagi uzas i tiha jeza, placem kako ga namazem...ali ja stvarno nisam merilo  :crazy:
cak uopste ne mogu da se setim losiona za telo koji mi je odgovarao :'(
Nisi jedina, ja uzela pošto mi je koža baš suva, nekad nepodnošljivo, kako me je peckalo, groooozno.
Vratih se svojoj Niveici dragoj :lol:
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

cici

Ima li ko da preporuči neki dobar piling za telo, na bazi šećera bi bilo odlično.To mi prija.Imala sam neki Estee Lauder sa šećerom, ništa savršenije ne postoji ali ga nema više, verovatno su prestali da ga proizvode.

Probala neki Lush sa morskom solju, potpuno mi je bezvezan oni komadi soli ko' gromade ništa se ne rastvori samo oderem kožu.

Zumbulica

Ja pravim sama, 3/4 smedjeg secera, 1/4 morske soli, maslinovog ulja koliko da se napravi pasta
i jos malo nekog gela za tusiranje, otprilike  :)
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....