Main Menu

okretanje sa ledja na stomak

Started by Tchi, May 22, 2009, 11:42:48 AM

Previous topic - Next topic

emge

Vojka, ja bih se igrala sa njom, one vježbe za okret, saviješ joj npr. desnu nogu u koljenu , pa prebaciš preko lijeve i čekaš da ona sama završi okret.
Ako i sad ponekad uspije sama, ovo će samo da joj pripomogne da što prije ovlada :)

vojka

Quote from: emge on March 13, 2013, 09:55:48 AM
Vojka, ja bih se igrala sa njom, one vježbe za okret, saviješ joj npr. desnu nogu u koljenu , pa prebaciš preko lijeve i čekaš da ona sama završi okret.
Ako i sad ponekad uspije sama, ovo će samo da joj pripomogne da što prije ovlada :)
vezbam sa njom i tako se okrece, cak i sama bez da joj ja pomeram noge i slicno
ali da pojasnim, kad je stavim na stomak, posle par minuta njoj to dosadi i okrene se na ledja
a kad je na ledjima, ne padne joj na pamet da se okrene na stomak
vec jedino kad je ja mamim sa necim
ne pokazuje samoinicijativu
Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

vojka

imam i pitanje za vranu
dujka hoce da skrguce zubima, nekad u budnom stanju, nekad dok spava
da li je moguce da je to znak neke frustriranosti i uskracenosti?
Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

vrana

ja nisam nikad cula za to, ali mogu da se raspitam
mala je ona da bi tako suptilno iskazivala frustriranost, u tom uzrastu se pribegava dranju kad ti nesto nije po volji :lol:

a i otkud bi bila uskracena i frustrirana, ajde molim te  :kiss1:
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

Saska

Quote from: vojka on March 13, 2013, 10:00:29 AM
imam i pitanje za vranu
dujka hoce da skrguce zubima, nekad u budnom stanju, nekad dok spava
da li je moguce da je to znak neke frustriranosti i uskracenosti?
jeste, to je zato što joj majka ne posvećuje dovoljno pažnje  :baba: >:( :girl_blum:

:kiss1:
A sad ozbiljno, čini mi se da dosta dece to radi. Jova je šgrgutao zubima dugo, do tamo neke treće-četvrte godine.


emge

vojka, prvo ide sa stomaka na ledja, znaš i sama. na stomaku joj je još i teže, nego da leži na ledjima. prema tome, pametna je, bira da joj bude udobnije :girl_haha:

vojka

Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

gasha

Quote from: vojka on March 13, 2013, 10:00:29 AM
imam i pitanje za vranu
dujka hoce da skrguce zubima, nekad u budnom stanju, nekad dok spava
da li je moguce da je to znak neke frustriranosti i uskracenosti?

ovo sam ja radila, mama kze da je jedva spavala od mog skrgutanja
mm kaze da i sad ponekad to radim
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

AnaK

I Janko je u nekom periodu, baš sam bila zabrinuta (i to ne bebećem, bio je stariji, pa sam stvarno mislila da je pod stresom). Prošlo :pljucka:
Janko 23.7.2002.

senka

Quote from: vojka on March 13, 2013, 10:00:29 AM
imam i pitanje za vranu
dujka hoce da skrguce zubima, nekad u budnom stanju, nekad dok spava
da li je moguce da je to znak neke frustriranosti i uskracenosti?
ja sam završila dva razreda vranine škole, pa dajem sebi pravo da odgovorim
mislim da je ne hraniš dovoljno ili joj benkica nije bila dobro ispeglana  :lol:
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

vrana

 :rofl1:

Dujka skrguce u znak protesta zbog loseg peglanja :lol:
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

cici

A mozda kasica nije bila dovoljno ispasirana pa nije mogla da jede i zaspala gladna :lol:


vojka

 :rofl:, lude ste skroz
a ja sam izgleda najludja  :lol:
Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

anelore

 :rofl:
Sava skrguce zubima jezivo, a i Vida cesto.
Priznajte da sam ubernemajka, nista emgickin lako-cemo stil, ja sam se na delu pokazala  :lol:

Margarita

i petar skrguce ponekad, tj. ponekad ga cujem, kad dodje u nas krevet
takodje, uvek pomislim da je neki stres, frustracija, pa jos i nokte gricka... tako budem 2-3 dana u panici, pa me prodje :lol: