Main Menu

Priče o kućnoj hemiji

Started by AnaK, June 14, 2009, 03:29:38 PM

Previous topic - Next topic

disco2000


Lani

Super je taj pronto za sve, mi ga koristimo.

Preporuka za


za sve koji ne vole omekšivače od kojih se vrti u glavi. Lep i diskretan miris.

Deda

Ja obozavam omeksivace od kojih se vrti u glavi  :crazy:. A volim i da sljasti, dreci  :turpija:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Lani

Ako voliš te od kojih se manta  :crazy: dobri su ti oni novi Silan... rubin, safir i još neki. Rubin je baš jak, njega sam imala ove druge samo pomirisala.

MissL

Savrsenstvo my ass, dok ne grane sunce :burko:
Doduse, ogledalo je i dalje savrseno, mozda sam se oko stakala malo manje potrudila :lol:
Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

cici

Quote from: Deda on April 23, 2010, 12:57:29 PM
Ja obozavam omeksivace od kojih se vrti u glavi  :crazy:. A volim i da sljasti, dreci  :turpija:
I ja isto :lol:


Dawn

Da pohvalim onaj Ariel Professional. Sa bele majičice je u potpunosti skinuo fleke od sosa od višanja, a ćera ga je baš solidno umočila u isti :crazy:

cici

Jesi probala pre toga nečim drugo da skineš fleku?


AnaK

Te fleke od voća je savršeno skidao neki Ace Color koji se pojavio samo jedne godine, i od tada ga nema  :girl_cray: Slikaću sutra Jankove današnje farmerke, da vidite zašto je meni sredstvo protiv fleka dugoročni projekat  :crycry:
Janko 23.7.2002.

Dawn

Quote from: cici on April 23, 2010, 08:02:29 PM
Jesi probala pre toga nečim drugo da skineš fleku?

Nisam, pre pranja sam stavila taj Ariel, mislila sam da ću morati da bacim novu majicu, baš je urnisala ceo rukav. Nema apsolutno NIŠTA od fleka.

cici

Sofija je upropastila divnu majicu džemom od šipurka svašta sam probala ali još uvek ima blede dleke.Obično ako se ne skine prvi put ne skine se nikad.


janavi

Vanja se prošle nedelje vratila sa potpuno novom roze majicom umazanom nečim crvenim
ariel i ono dm sredstvo protiv fleka sa četkicom nisu skinuli fleku
al majica ne sme na više od 30 stepeni, od nekog je spandeksa
mogla bih da probam taj profesional
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

AnaK

Janko 23.7.2002.

Plava Baklava

Lakse ih dosarati nego ocistiti  :girl_haha:


moj vrtiguz

...................................................
ima nas i ovde:  http://plavabaklava.wordpress.com/

moje petljancije: http://bojeduse.wordpress.com/

zona sumraka: http://razmisljarnik.wordpress.com/

aleks

anaK  :bighug:
isto i kod nas. a da ne pominjem da je prosle nedelje pocepao 2 para farmerki na kolenima...u vrticu ...
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010