Main Menu

Mafini

Started by kalimero, April 29, 2009, 11:46:56 PM

Previous topic - Next topic

Margarita

Quote from: mango on May 10, 2009, 11:36:36 PM
A moje savrsne cokoladne niko nece da proba... smrc... :(

juce sam ih pravila, da se zasladimo i da spakujem pavlu za uzinu
pojeli smo ih sve do uvece :-[
sinoc sam pravila jos jednu turu :) stvarno su savrseni
pavle me pitao jesu li to oni iz kutije (dr oetker) :girl_in_love:

Saska

Quote from: aleksandra-l on February 13, 2010, 03:14:14 PM
Muffini sa vocnim jogurtom i dzemom, link na prethodnim stranama, su  :balavi:

Potvrđujem, stvarno su odlični.
Ona mera iz originalnog recepta je taman za pleh sa velikim rupama (12 kom), ja napravila samo jedan pleh, za slučaj da se mojima ne svidi, al' sam se zeznula, sledeći put odmah duplo.

aleks

i ja ih pravila juce. stvarno su fenomenalni.
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

prevodilica

kod nas ništa bez duple mere  :-[

pravila sam i čokoladne by mango, dobri su, ali su mi ovi sa jogurtom ipak najbolji kao osnova za razne dodatke, pa i čokoladu  ;)


Glitter

ja najcesce pravim mango cokoladne i ove sa jogurtom i stvarno su mi oba recepta :good:

Margarita

moracu i ja da probam ove sa jogurtom, mada ne znam sta bih ubacila u osnovno testo, posto moji ne jedni nista sto ima komadice u sebi (voca, cokolade, bilo cega :crazy: )

Glitter

okacila sam ja fotku negde gore, ja sam stavljala dzem, pa se fino razlije

Margarita


Pepi

Pravila juče mango čokoladne, mm oduševljen kao i njegove kolege, ali mi je savetovao da u sredinu stavim i malo (mnoooogo) eurokrema  :rofl:

prevodilica

loša mu ideja  :girl_haha:  :balavi:

peku se sa višnjama i šećerom za dijabetičare, za sveki  ;D
samo mi se čini da su višnje pale na dno... :crycry:


cici

Bacam se danas u bitku sa mafinima, htedoh reći sa decom i mafinima :lol: Poješće ih ne zvala se ja Cici :lol:


Glitter

a i ne zovem se tako :lol:

cici

Čekala sam da to neko drugi doda, nisam mnogo čekala :D


Glitter


cici