Main Menu

Mafini

Started by kalimero, April 29, 2009, 11:46:56 PM

Previous topic - Next topic

Glitter


Lani

Ti i ja bismo se lepo u kuhinji slagale.  :lol: :kiss1:

Glitter

Too many istos tonight :lol: :bighug:

Finalina

ja vec dosta dugo nemam kalup za mafine, ali bas bih mogla da pribavim neki, a mutim kako kad, rucno ili mikserom, zavisi od testa

Summer

Pravila sam ove sa nutelom, fini i socni, ali mi isto nutela pala na dno  :think: Testo mi je bilo prilicno retko, a sve sam po meri radila, koristila mericu za cup. Mesala silikonskom spatulom.


David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

disco2000

Summer, povecaj cup za 20% :lol:

Ja sve mikserom... :blink: ... mislim da imam jednu varjacu :lol:

Margarita

ja sve te stvari mutim zicom, mikser samo za tortu :girl_haha:
a imam spatulu, ali mi nije palo na pamet da njome mutim :think:

cici

Sad svi da predjemo na spatulu :rofl:


disco2000

Nemam silikonsku :think: Moze i varjacom :lol: :baba:

cici

Kupi ili ti dam ja imam bar 10 :lol:


disco2000

Da znas :rofl: Jos nisam serpu/modlu/sta vec kupila... za slavski kolac, a planiram od januara 2012... :lol:

kalimero

ja sam varjacom mesala i testo mi je bas bas gusto, i isto kao kod Lani, jedva ostalo za "zatvaranje" poslednja 3 mafina......nutela ostala gde treba   :clap:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

Zumbulica

Ja sam se tek sad udubila u recept, odlican je  :good:
Do skoro sam mnogo cesce pravila mucene, tortaste mafine, sad sam presla na mesane  :lol:
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

Lani


kalimero

Quote from: Zumbulica on March 11, 2014, 09:51:03 AM
Ja sam se tek sad udubila u recept, odlican je  :good:
Do skoro sam mnogo cesce pravila mucene, tortaste mafine, sad sam presla na mesane  :lol:

sve vreme čitam "mučene" mafine, pa se razmišljam, što li su mučeni, šta li im radiš  :rofl: :rofl:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.