Main Menu

Pitanjce u vezi sa fondanom

Started by Beatrix Kiddo, July 28, 2009, 11:57:58 AM

Previous topic - Next topic

Beatrix Kiddo

Nemam vremena da iscitavam sve teme u kojima smo govorile o tome, pa moram odvojeno (a i ne mari da imamo temu o fondanu)

Da li da fondan na tortu stavim danas ili sjutra?
Mislim, ja kao podrazumijevam da ce da mi odlicno ispadne, a prvi put cu da ga pravim  :-[

Da li mi je dovoljno 3 kg za dvije torte normalne velicine?

Ipak cu prvo fondan da umijesim (po Minjinom receptu), pa ako ne uspije, plan B je da ukrasavam slagom, eventualno da kupim onu sliku i nalijepim...
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

cici

Dovoljno ti je 3kg.Možeš i večeras da staviš fondan ali ispod fondana obavezno tortu premaži buter kremom i nemaš brige.


Beatrix Kiddo

 Hvala cici!
To sam vidjela vec da je buter krem obavezan  ;)

Drzite mi palceve da uspijem da ga umesim
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

cici



Oli


Deda

Ajd, ja drzim palceve pa cu mozda ali samo mozda da ga mesim i ja...psihicki se pripremam vec mesecima :nokti2:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

nelly

 :clapping: ajmo Bea :clapping:
a ja ću vam pričati kako je in vivo :turpija:
...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

Beatrix Kiddo

Zavrsih, konacno...

Uspjela sam da umijesim fondan  :clap:   
Za malo sam odustala na pocetku, jer sam stavila odmah tri doze recepta, pa se tesko mijesilo, dok se nisam sjetila i malo ugrijala u mikrotalasnoj, pa nastavila sa radom..
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

AnaK

Janko 23.7.2002.

janavi

Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Gost51

ja se jos ne usudjujem da probam
samo naprijed, bea!

nelly

#11
slike,slike...
:clap:


...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

Beatrix Kiddo

Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

Glitter


Deda

Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006