Main Menu

Najčuvenija Ana(K) torta :)

Started by kalimero, April 30, 2009, 12:13:01 AM

Previous topic - Next topic

Deda

Kafice, sad ispade da sam ja baksuz, ali nisam lad ti kazem :crazy:, i meni nije uspela 1.put(za 5-god.braka), dugo sam pekla verovatno..ama nista mi nije uspelo, cak ni fil, drugi put sam malo uvecala kore dok ne dobijem na iskustvu...
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Xe

Pratis recept kao stajerski konj i nema promasaja.  :good:
Navijamo! :clap:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Lani

Jeste, samo prati doslovce objašnjenja iz prvog posta.
I ja sam svaku koru mutila posebno...

Kafica

U drugom pokušaju: korica uspela :clap:
Pratila sam doslovce uputstvo i pekla sam jednu veliku koricu, pa ću da je isečem na tri dela.
Mnogo mi je pomoglo i što mi je mama bila tu (zabavljala Anu), pa mi je rekla kad su belanca umućena (kad su skroz kao čvrst sneg), a kad žumanca i šećer (kao kad se muti da se jede). Pomoćiće mi i oko rastopljene čokolade za ukrašavanje, tj. naučiće me :)

Malo kasnije mutim fil :nokti:

Hvala navijačima :bighug:
Ana 25.10.2004.
Zakon o održanju energije :girl_smile:

Lani

 :clap: Najteže je prošlo.
Sad samo kod mućenja fila pazi da ne premutiš slatku pavlaku.

janavi

Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

AnaK

Ja bih to taaaaako rado degustirala  :balavi:
Janko 23.7.2002.

Finalina


Glitter


janavi

ako ti fali kabl, viči da donesem sutra :rofl:
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Glitter

Quote from: janavi on September 22, 2009, 02:57:20 PM
ako ti fali kabl, viči da donesem sutra :rofl:
ako moze torta da ceka donecu joj ja za vikend :D

Kafica

Ta na na naaaaa  :clap:

     

Gotova je gotova :love32:

U nedostatku vremena ukrasila sam je čokoladnim mrvicama (da ste me videle kako pokušavam da nagnem tortu da pospem mrvice sa strane, a ona krene, a ja 'Gde ćeš, bre???'  :rofl: ), topljena čokolada će biti nekog manje užurbanog dana.

Degustatori & navijači, izvolite sutra posle 5 :innocent:  :love32:
Ana 25.10.2004.
Zakon o održanju energije :girl_smile:

emge

Bravo :clap:

ja čekam da joj vidim presjek, kad krene da se jede :)

Glitter


Lani