Main Menu

Problemi sa snom

Started by Blue, August 09, 2009, 06:54:17 PM

Previous topic - Next topic

AnaK

Thx, Xe  :flower:

Da pišem o couchingu ovde il' da otvorim temu?
Janko 23.7.2002.

Xe

Otvori temu, a evo ti i knjiga:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

AnaK

Thx. Hoću da proučim, pa da odaberem nešto za roditelje :)

Samo da skeniram taj članak koji me je zainteresovao (iz onog malog besplatnog časopisa koji se deli po apotekama)
Janko 23.7.2002.

Blue

Ja sam bila na nekom dvodnevnom kursu za coaching i uopste nisam do kraja shvatila sustinu i smisao (ali je valjda taj coaching bio vezan za posao). Onaj smisao koji ja vidim je da svakom coveku dobro dodje da se nekome izjada i odmah mu je lakse nekako. Sada ja nisam zasla u dubinu nauke coachinga (cula sam da za to postoji i fakultet), pa nisam kompetentna, ovo samo nagadjam.

Xe, hvala puno, procitacu cim nadjem momenat, mada sam ja skeptik sto se tice tih alternativnih lekara i lekova, ali treba se svakako informisati  ;)

AnaK, dobro si otvorila novu temu, jer ovde nije problem nespavanje, koliko je problem borba sa stresom i smanjenje otpornosti na isti  :'(
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Xe

I ja sam skeptik, ali kapi su me odusevile.
U svakom slucaju, ne moze da skodi, a na kraju ti uvek ostaju pilulice (nisu ni one najstrasnije na svetu)  :flower:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Blue

Pogledacu u svakom slucaju - hvala najlepse :)
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Margarita

Xe, knjigu ne mogu da otvorim u .zipx formatu, mozes li i nju da stavis u .zip? Ili ja mogu nekako da promenim?
Testove otvaram, ali ne kapiram kako se belezi u onu tabelu?
Bas me zainteresovala tema.

Xe

Jel mozes da nadjes najnoviji Winzip, ili da stari podesis da otvara sve kompresovane  fajlove. Ovo je dvaput zipovano , zato je zipx
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Margarita

probac u danas na poslu, hvala

Xe

Ako nista, posalji mi na PP tvoj mejl tako cu moci da posaljem samo zipovano.
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Blue

Samo da prijavim da se u poslednje vreme situacija izuzetno popravila, svako vece zaspim pre ponoci i presrecna sam zbog toga.

Mislim da je to zbog jeseni, koja polako stize.

A mozda i neki stresovi, kojih nisam ni svesna - popustaju. ;)
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Xe

 :good:
Stigle svezije noci, lepse se spava.
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

niya

Pre nekih 2 godine imala sam problema sa spavanjem, ali tada sam bila i pod stresom. Popila sam samo 2 tablete za spavanje, jer mi je jutro bilo tesko. Moj dr. mi je preporucio "Melatonin 3" koje se kupuju u slobodnoj prodaji. Deluju super, a ujutro sam bila sveza i lepo naspavana. Ne postoji ovisnost od njih, koristila sam ih nekih 2 meseca i prestala....nikad ih vise nisam koristila.


23.09.2009
Aaliyah Riley Anna
Rhea Neve Emma    
Xenia Kiera Leah

Blue

Quote from: Xe on September 04, 2009, 12:10:12 PM
:good:
Stigle svezije noci, lepse se spava.

jeste, to sigurno ima i to neke veze. bas sam primetila da kada god je hladno (a ja uvek drzim otvoren prozor) super spavam.

jeco, ja sam uzimala neko vreme (par puta u avgustu i julu) isto neke tamo tablete koje su u slobodnoj prodaji i uopste se nisam navukla na njih. ali ja to samo kada mi bas, bas prigusti...tako da mislim da i bolje i to - nego da se nerviras sto ne mozes da spavas...
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

AnaK

Šta god da je, divno što je dobro  :clap:
Janko 23.7.2002.