Main Menu

Hoce neko?

Started by Plava Baklava, September 15, 2009, 01:04:51 PM

Previous topic - Next topic

AnaK

Definitivno je u pravim rukama :clap: :clap: :clap:
Ali kako je tako brzo stigla  :blink:
Janko 23.7.2002.

chokoladica


Glitter


Lukina mama

Quote from: AnaK on September 19, 2009, 11:46:53 AM
Definitivno je u pravim rukama :clap: :clap: :clap:
Ali kako je tako brzo stigla  :blink:

Ovo sam i ja pomislila :D

Bravo za Baklavicu  :clap:
Luka ,09 April 2005

Plava Baklava

Eeeeee, sad tek vidim  :girl_smile:. Bas mi je drago da te tako obradovala   :clap: :clap: :clap: A sokirana sam brzinom putovanja posiljke  :o


moj vrtiguz

...................................................
ima nas i ovde:  http://plavabaklava.wordpress.com/

moje petljancije: http://bojeduse.wordpress.com/

zona sumraka: http://razmisljarnik.wordpress.com/