Main Menu

Norveški radijatori

Started by janavi, September 29, 2009, 01:14:29 PM

Previous topic - Next topic

AnaK

Nisam znala gde da podelim, ali super zvuči za dogrevanja  :girl_haha:

http://virealno.com/zaboravite-na-grijanje/
Janko 23.7.2002.

AnaK

Janko 23.7.2002.

Praslin

Svaka mu čast na strpljenju i upornosti  :good:



"Jao šta nas čeka, biće meni ove gliste milina jednog dana, sa setom da ih se sećam" - Disco

Glitter

Moja drugarica (ona Ruskinja) i njen muz su raskinuli ugovor sa ks toplanom
Trajalo je godinama ali su uspeli bez suda
Mislim placali su konstantno hladne radijatore, majstori dodju i konstatuju da je sve u redu ali radijatori budu i dalje hladni
Pritom oni su bili u visokom prizemlju nista spec visoko


Te moguce je moguce je :clap:

Summer

Da iskoristim podizanje teme. Meni je racun za dec i januar po 13000, grejemo se stalno (za razliku od prethodnih godina po ceo dan je neko kod kuce, svi radijatori su na 25, zbog ilija koji je stalno na podu), a masinu za susenje ukljucujem bas jednom dnevno, a nekad i dva puta. Tako da sam prezadovoljna! Kad izracunam godisnji prosek placam manej nego sto bih placala racune za struju i grejanje da se grejemo preko toplane,


David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.