Main Menu

Sportsko penjanje

Started by AnaK, February 25, 2010, 01:11:58 PM

Previous topic - Next topic

Tchi

pokusavas da potrosis jankovu energiju na sve moguce nacine  :rofl: jel imaju oni tamo neke kaiseve, meni to deluje sigurnije od tramboline u stanu u blizini zidova


AnaK

Za male i početnike neko vreme imaju, posle ne :nesvest:
Janko 23.7.2002.

Tchi

ti ga vezi oko struka lancem za bicikl i nikom ne daj sifru  :rofl:


maxic

Ja mislim da je to najmanje extreman od extremnih sportova.  Pogotovo sto se za sve rizicnije pentranje koriste oni konopi, sajle sta god da su, te su prilicno sigurni.
Mislim da je to idealan sport za Janka. Izazovan, individualan, uvjek drugacije postave "kuke", pa niej dosadan, a on je ocigledno u startu dobar u tome
. Klinci moga djevera su isli na par casova, ali nisu trenirali. Moji dvoje starijih su prilicne kukavice, mada Milos moze da se popne solidno.
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

Gost51

divno je, divno sto ce da se penje
i bas mi je drago sto nece biti fuSbaler :rofl:
bljk

jos kad otkrije penjanje u prirodi
mama, cao, mama

ja sam odusevljena

janavi

mislim da je to odlično

molim slike :mrgreen:
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Lani

Meni je to super sport za dečake pune energije i koji se ne boje visine.  :)
Čekamo utiske.

Glitter

Quote from: maxic on February 25, 2010, 03:19:41 PM
Moji dvoje starijih su prilicne kukavice, mada Milos moze da se popne solidno.
zato je najmladji border  :girl_haha: :girl_in_love:

AnaK

 :bighug:

Imam ja celu filozofiju oko svega toga, al' time ću vas gnjaviti ako ne budem mogla da se uzdržim  :girl_haha:
Janko 23.7.2002.

Dada

Vidjela sam naslov i nisam smjela da udjem dosad, isprepadala sam se gledajuci free climbere na Discoveryju :nokti2:
Free climbing super fast!!!

ja sam za fudbal :lol:
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

Flyingman-Junior

Quote from: AnaK on February 25, 2010, 01:11:58 PM


http://www.climbing.org.rs/

Ovde ima nekih fotki iz Beograda:

http://www.x3mgym.com/forum/index.php?topic=34.0

Po svemu što sam čula, ja nisam baš oduševljena, jer baš i ne volim da mi dete bude ekstremno (ovde bi me Flayova mama potpuno razumela, pretpostavljam  :girl_cray:). Ali, to je ipak stvar karaktera, on jeste nemiran i pentrav i bez organizacije. Ne sećam se da ga je nešto u ovoj meri oduševilo, i jedva čeka drugi trening, danas.
Pa tacno ona bi tebe podrzala, a Fly bi ti preporucio samo da ti podrzis Janka, da razumes sto je vise moguce njegov sport. Tako ces se ti osloboditi straha i bice bolje komunikacije izmedju vas, pa je manja verovatnoca da uradi nesto opasno i na svoju ruku.

AnaK

Dado, nisam pogledala filmić  :stop:  :rofl:

Fly  :kiss1:  Napisah da bi me tvoja mama razumela, a meni tvoje mišljenje mnogo znači.
Janko 23.7.2002.

Dada

Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

Flyingman-Junior

#28
Quote from: AnaK on February 25, 2010, 07:28:29 PM
Dado, nisam pogledala filmić  :stop:  :rofl:

Fly  :kiss1:  Napisah da bi me tvoja mama razumela, a meni tvoje mišljenje mnogo znači.
Ma razumem te i ja. Zamisli kako mi je posle moje poslednje povrede koju cu sanirati u narednih mesec-dva. Prelom kljucne kosti na snowboardu, sto je najcrnje krenuo sam da se nadjem sa ucenicima. Mnogo nepaznje, malo poziranja rezultovalo je padom na zaustavnom delu ski staze, na 15-tak metara od zizare.

Dada

Nisi bas morao do u detalje :nesvest: :nokti2:
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.