Informacije o sniženjima, rasprodajama, itd.

Started by Pepi, April 30, 2009, 12:00:01 PM

Previous topic - Next topic

Dacko

U Tempu imaju neku rasprodaju artikala koje više neće držati u radnji, uglavnom je u pitanju keks stranih proizvođača, neki skuplji čajevi, musli, sve to je ispravno i sa sasvim normalnim rokom upotrebe a cene su dvostruko niže nego što su bile (što otprilike pokazuje i koliki deo maloprodajne cene čini ugradnja svih u tom lancu).



Zumbulica

U Liliju u DC je neka Eucerin akcija, za potrosenih hiljadu dinara poklon (mleko za ciscenje lica, tonik, micelarna ili krema za ruke) a za potrosenih preko 5000 din plus na sve poklon velika micelarna i uljana kupka. Sve sam iskoristila  :lol: kupila sam ono sto inace koristimo i dobila malu micelarnu, veliku micelarnu, mleko, dve kreme za ruke i uljanu kupku tako da koliko sam potrosila toliko sam dobila u poklonima  :crazy: ...... Plus je u Benu apoteci Bioderma micelarna na akciji, malo i veliko pakovanje za 2000 din i to sam im kupila jer kazu da im je najbolja.  :crazy:
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

AnaK

Sjajno  :clap: Ja nažalost ništa Eucerinovo trenutno ne koristim :girl_sigh:
Janko 23.7.2002.

Lani

#1280
Da malo oživim temu.

Svuda su sniženja ali bila sam pre neki dan u Lindexu, kod njih na svaku drugu sniženu stvar dobijete još dodatnih 50%, što je super.
Još uvek svašta nešto imaju, nije se probralo, gomila letnjih haljina, pantalona, kupaćih...