Main Menu

Ne znam šta da radim

Started by Pepi, December 24, 2013, 10:35:48 AM

Previous topic - Next topic

Blue

#30
Quote from: Pepi on December 25, 2013, 01:51:52 PM
Jutro je mm išao kasnije na posao, pa kao ajde na nas odveze.Izašao da upali i očisti auto,ovaj mali na noši, kakio, pa ponovo nošu traži, još da kaki  ::) Ulazi tata i kaže, ajde, dokle više sediš na noši, treba da idemo...a dasa će : tata, ćuti i čekaj u kolima!  :calm: Ni da se smejem, ni da plačem...


ja citam ovu temu i odusevljavam se koliko je napredan, elokventan, inteligentan i duhovit  :lol: dete od dve godine :rofl:

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Pepi

Vidimo se za godinu dana  :friends:

Sinoć je urlao oko oblačenja, ja ga obučem, on se svuče i plače golišav  :crazy:
Okrenula sam se i provela malo vremena za kompom, sa totalnim ignorisanjem, on je posle 15 minuta dreke, potražio papir da obriše nos i sam se obukao  :dance1:

Lani

Eto.  :girl_haha:
:bighug:
Znam da vam je teško da slušate tu dreku ali proći će i ova faza.

Linga  :crazy:

Vila

 :bighug:
Jeste dreka nezgodna, ali radi :D
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

Finalina

uvek treba maksimalno iskoristiti snagu protivnika  :girl_haha:

moma

jutros sam tek u vrticu dok sam joj obuvala pape vidjela da sam joj obukla poderane strample
jbga
al bas me blam

martina

e bas to pepi
odlicno ti dodje taj nauk sada za tinejdzere kasnije, nije dzaba...
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

Blue

slucajno naleteh na ovu temu i zanima me bas jako dalji razvoj situacije  :think:

da li je to bila samo faza i koliko je dugo trajala  :turpija:


Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Pepi

Mislim da se nismo mnogo promenili  :ljut:
I dalje je teško naterati ga u krevet, sad je već dovoljno veliki da sam izađe iz krevetca, pa ga sto puta vraćamo  :crazy: BUđenje je možda za nijansu lakše i oblačenje, ili smo se mi privikli  :girl_sigh:
Problem je što je on mnogo pričljiv, ima pozavidan fond reči, i na sve što mi kažemo on ima odgovor...pa onda beskrajno ubeđivanje...
Uglavnom je podnošljivo, osim onih dana kad je skroz nemoguć, kao juče  :crycry:
I mm je primetio da mu je lakše objasniti neke stvari, još ako to uradimo unapred, pa on dva-tri puta ponovi pitanja, lakše je...
Proćiće  :calm:

Blue

Quote from: Pepi on September 09, 2014, 02:39:26 PM
Problem je što je on mnogo pričljiv, ima pozavidan fond reči, i na sve što mi kažemo on ima odgovor...pa onda beskrajno ubeđivanje...

bolje i tako, da prica i ubedjuje se, nego da vice, vristi, baca se i grize kao njegov mladji kolega BB :rofl:

ja tako jako prizeljkujem da imam problem oko budjenja - zasada je tako da on skoro nikada (ili mozda svega 2,3 puta), nije spavao ujutru duze od mene.
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.