Main Menu

Gde se šišaju bebe?

Started by vrana, May 19, 2009, 01:00:50 PM

Previous topic - Next topic

vrana

Treba da šišamo Vasu ovih dana. Pitala sam moju frizerku, medjutim ona nije baš rada da se lati tog poduhvata, i kaže da postoje frizeri koji su navodno za to specijalizovani  :ces:
Čula sam da postoji jedan takav u Piramidi, ali mi je to mnogo daleko. Da li neko može da mi preporuči bilo dečjeg frizera, bilo običnog koji je voljan da šiša i bebe, a da je malo bliže centru grada?

Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

Glitter

ako mene pitas bebe se ne sisiaju nigde...obozavam ih sa dugim kosicama :love32:

Pepi

Deciji Frizerski Salon Petar Pan
Stojana Protica 57
Kod Gradića Pejton
Beograd, Srbija
Telefon: 011/344 57 61
Mobilni: 063/842 67 73
Email: salon @ petarpan.net

Elanor

milena nije htela nigde, jednom sam je prilikom ja unakazila makazama :mrgreen:, tek od pre godinu dana hoce kod frizera bez vristanja.

filipa sisam sama, masinicom na najduze moguce (ok 2.5 cm) i bude super :). a i on bas voli :)
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

Dusica

Mi smo isli u Majke Jevrosime, odmah na pocetku kod neke Mare. Ima onu stolicicu za decu, neki avion sta li je i dete se zagleda u ono, ona zavrsi posao i super. Mislim da nije bila nesto mnogo skupa, a jako fino je odradila posao. :)



Finalina

Dok su bili bebe, sama sam im skracivala siske (mada starije dete i nije imalo nesto bujnu kosu u pocetku  :D  ) . Prvi put sam je osisala kada je imala dve godine, dok smo bli na skijanju   :lol:  , a isle smo zajedno kod frizera i ona je htela da se osisa.
Inace, sisa ih moj frizer koji dolazi kod nas kuci.

Cula sam za ovaj salon sto pominje Pepi i mislim da je sasvim Ok otici na takvo mesto.

chokoladica

Pa, ja mislim da bebe ne treba sisati, bar ne pre godinu dana. F se prvi put osisao pred prvi rodjendan, masinicom, i to je uradila moja frizerka. Ne znam koliko naplacuju po "decijim salonima", ja sad za F sisanje placam 250 dinara , jer je moja frizerka zatvorila salon (ona ga je sisala za dz), a generalno mislim da ne treba da dam vise od 150 dinara za nesto sto traje 3 minuta, i ne zahteva, s obzirom da je Filip bas izuzetno dobar u stolici ,neko specijalno umece.

Ceca

TC City Hall, Banovo brdo, Pozeska. Tu ima specijalizovani frizeraj za decu, ima raznih igracaka, togoban, stolica sa volanom i tako...Ali sve to nije pomoglo mom sinu da ne vristi, pa ga sada sisamo u kucnoj varijanti i to nam je svima mnogo manji stes.
Pre godinu dana, kad smo se mi poslednji put tamo sisali cena je bila  350 din
Dusan 05.08.2005.

stacka

Aleksa je prvi put osisan u februaru ili martu ove godine, do tad je imao bebece repice :love32: Sisala ga je sveki, ona je muski frizer. Dete odgledalo epizodu Noddyja i nije ni primetilo da je nakon zavrsetka imao novi friz. :)
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Summer

Quote from: chokoladica on May 19, 2009, 02:36:39 PM
Pa, ja mislim da bebe ne treba sisati, bar ne pre godinu dana. F se prvi put osisao pred prvi rodjendan, masinicom, i to je uradila moja frizerka. Ne znam koliko naplacuju po "decijim salonima", ja sad za F sisanje placam 250 dinara , jer je moja frizerka zatvorila salon (ona ga je sisala za dz), a generalno mislim da ne treba da dam vise od 150 dinara za nesto sto traje 3 minuta, i ne zahteva, s obzirom da je Filip bas izuzetno dobar u stolici ,neko specijalno umece.

Kako koju bebu  :) Ja sam Davida osisala prvi put kad je imao mozda 15-16 meseci, zato sto je ulepio kosu Pavlovicevom. Posle sam ga sisala jos 2-3 puta, uz nevidjenu galamu i suze. MM ga vodio kod svog frizera 5 puta, bezuspesno i na kraju je 6. put pristao i decko je uspeo da ga osisa. Pre neki dan su ponovo otisli, ali nije bilo sanse. Dzaba sva prica, kad ugleda makaze - krene da urla. Moracu ga ovih dana odvesti u neki deciji salon, da i to probamo.

Saru sam ja osisala pre neki dan, znaci sa njenih 5 meseci. Zato sto joj je kosa nenormalno gusta i imala je vec duugacke lokne. A ona bebica koja uglavnom lezi, pa se ona kosa zalepi od znoja...uzas. I 'ladno bi joj trebalo malo prorediti kosu, koliko je gusta. Mamino dete  :love32:


David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

AnaK

I Janko se šišao sa oko 10 meseci, tada smo išli na more. I on ima gustu kosu, i baš mu je bila duga. Bilo mi je žao da se kuva na vrućinčini zbog običaja/sujeverja.

Sve preporuke za salone su mi s ove strane reke  :innocent:
Janko 23.7.2002.

vrana

Hvala svima na preporukama  :flower:. Najvise mi odgovara ova Dusicina Mara, nju cemo sutra da potrazimo. Dusice, jel to blize Nusicevoj ili Takovskoj?

Moram definitivno da ga osisam, bas mu je porasla kosa i sav je ulepljen od ove vrucine. Ima lokne ko neka princeza  :lol: Vec mu je troje ljudi danas u prolazu dobacilo da je "prava lepotica"
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

kalimero

ja Batu i dan danas šišam "u kućnoj radinosti".... mašinicom, bm, u kadi i još ga zaštitimo kesom za djubre, da ga ne golicaju dlačice :rofl:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

Masha

KAko ste naucile da koristite masinicu? Meni to izgleda jako komplikovano, kako ne izujedati dete?

kalimero

A bre? :blink:

Dodji jedan dan kod mene, da budeš aktivni posmatrač.... jedino moraš vatu da nabiješ u uši da ne slušaš Batu kako "mrzi šišanje" :rofl:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.