Main Menu

Kako nas drugi ljudi vide?

Started by rafa, April 20, 2011, 09:53:14 AM

Previous topic - Next topic

NikkiL

Ja stvarno ne znam kakav utisak ostavljam, u nekim situacijama mi potpuno nije jasno zasto me ljudi percepiraju na odredjeni nacin kad ja mislim da uopste nisam dala osnova za to... pretpostavljam da je sa svima nama slicno a i ljudi vole da stereotipno posmatraju pa ako znaju ponesto o tebi automatski te stave u odredjenu kategoriju..  :think:

Na forumima sam uglavnom ostavljala utisak neke preozbiljne babe :lol: tako je bar bilo u doba foruma kada se nismo svi znali uživo i po Fejsbucima....(ne znam da li je još uvek  :rofl:), kako su me neki zamisljali po pisanju bolje da ne spominjem..

Stalo mi je, naravno, da ostavim dobar utisak na odredjene ljude pre svega na one sa kojima želim da ostvarim neke prisnije odnose,  ali ... ne znam da li se to jos nekome desava..mislim da generalno imam vise dobre volje da napravim neke dobre odnose a da pucam na ostvarivanju toga... sve kao hocu da se potrudim oko nekih ljudi i onda zamislim kako bih ovo i ono i ovo..i nista od toga ne bude jer jednostavno nemam vremena da se posvetim gradjenju  odnosa od pocetka (u sta treba ulagati) i onda kažem neki drugi put i tako..  sve se zavrsi na nekim povrsnim kontaktima i utiscima koji su možda ispravni a možda i ne.... a nacelno imam mnogo vise dobre volje nego sto to na kraju deluje ..
CyberPsihologija Blog
Dekoracija torti i kolaca

Angela 27.10. 2002
Konstantin 03.01. 2006

Urbana

Quote from: NikkiL on February 16, 2012, 01:28:13 AM
Na forumima sam uglavnom ostavljala utisak neke preozbiljne babe :lol: tako je bar bilo u doba foruma kada se nismo svi znali uživo i po Fejsbucima....(ne znam da li je još uvek  :rofl:), kako su me neki zamisljali po pisanju bolje da ne spominjem..

Daaaa, ne mogu da verujem, pa to sto si realna i sto imas uvek pravi odgovor na pravom mestu ni najmanje kod mene nije ostavljalo takav utisak, ali jesam se iznenadila bese raskidu veridbe i udaji za drugog :lol:

Mene svi vide kao mnogo vecu rospiju i "zlu zenu" no sto jesam, ali meni to ne smeta, pre ili kasnije shvate da grese.
Ne bojim se nacizma i terorizma imam strah o pomodarstva i primitivizma

Finalina

e treba i ziveti sa tim "pre ili kasnije" , ako se razumemo.... jer nije lako biti u losem drustvu koje misli da nisi dobar ili onakav kakav zapravo jesi ... konacno, negde i ne valja ostavljati taj "pogresan" utisak, ali istina je i da se oni koji formiraju taj utisak ipak najpre oslikavaju u njemu .... ako se razumemo ...

martina

Quote from: NikkiL on February 16, 2012, 01:28:13 AM
Ja stvarno ne znam kakav utisak ostavljam, u nekim situacijama mi potpuno nije jasno zasto me ljudi percepiraju na odredjeni nacin kad ja mislim da uopste nisam dala osnova za to... pretpostavljam da je sa svima nama slicno a i ljudi vole da stereotipno posmatraju pa ako znaju ponesto o tebi automatski te stave u odredjenu kategoriju..  :think:


meni si ti onako matter of fact... otprilike imas misljenje, kazes ga - i gotovo
zbog nika na roditeljima zamisljam te vrlo sicusnom i plavom :)
idem da pogledam slike, bas da vidim
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

Finalina

#79
interesantna nam je, bila :lol: , ova tema :)