Main Menu

Mafini vs Cupcakes

Started by AnaK, March 10, 2010, 01:49:31 PM

Previous topic - Next topic

Dacko


AnaK

Ma da, i prestonica i centar  :girl_haha: Ja više uopšte nemam osećaj šta je realno skupo, capcakes mi deluju skupo, cookies ne. S druge strane, mislim da je nemoguće pojesti kolač ispod 200 din u prečniku 2km odatle, pa...
Mislim da ću za nas sedmoro u svojoj novoj službi uzeti za svoj rođendan. Ovaj sastav pije ili tursku kafu ili čajeve, a rado bih ponovila rafine lepe kafe i tople čokolade  :girl_in_love: S vedrije strane, u ovoj službi sam najmlađa  :diva:
Janko 23.7.2002.

MissL

Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

AnaK

Ne znam, zaintrigirana komentarom na fejsu nađoh: "Naši preukusni Cupcakes čekaju na vas!!! Požurite i svratite do Z CUPCAKES Shop-a... Zaplanjska 86b, Beograd"
Janko 23.7.2002.