Main Menu

US Open 09

Started by chokoladica, August 27, 2009, 09:01:29 PM

Previous topic - Next topic

stacka

Ja u kladzu idem jos pre nego sto je ideja o ovom (pod)forumu i postojala :girl_blum: To sto ne pricam javno o tome je druga stvar  :lol:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

maripoza

Kako ne pricas javno? Pune Kucine i trice tvojih tiketa. :lol:

Jesam li ti rekla kako sam se jednom kladila i dobila 10 puta vise nego sto sam ulozila?  :girl_haha: Al sam ulozila samo 30 dinara.  :crycry:
:lol:
Old enough to know better, but too young to care.

stacka

Dobro zasto ponovo offtopicujes o fudbalu na temi o  :tenis: ? :ljut:
:lol:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

maripoza

Kakav fudbal? :unsure:
Ja nisam rekla na koji sport sam se kladila.  :girl_haha:
Old enough to know better, but too young to care.

stacka

Gem, set, mec - predajem se :rofl:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

maripoza

Molicu lepo, ovo je kladionicarska tema.  :turpija: Jes da je US Open odavno zavrsen. :lol:
Old enough to know better, but too young to care.

chokoladica

Federer je kaznjen sa 1500$ zbog one svadje i upotrebe F word, a Serena sa 10 000$ zbog pretnje linijskoj sutkinji   :D
Jadni, osiromasice  :rofl1:

Xe

Jel gleda neko janka?
Pocelo je  :clap:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

maripoza

Quote from: chokoladica on September 18, 2009, 01:01:48 PM
Federer je kaznjen sa 1500$ zbog one svadje i upotrebe F word, a Serena sa 10 000$ zbog pretnje linijskoj sutkinji   :D
Jadni, osiromasice  :rofl1:

I psovanje je poskupelo. :lol:
Old enough to know better, but too young to care.

cekcek

Quote from: Dawn on September 16, 2009, 03:38:21 PM







Čestitam osvajačicama medalja, zaFaljujem mužu na pomoći, i sledeći put ima da vas razbijem  :crazy:  :lol:



Jao sta sam propustila, hvala za mendalju!!!  :)
Cestitke Choko  :good: