Main Menu

Dezinsekcija, deratizacija...

Started by emge, June 04, 2009, 11:52:30 AM

Previous topic - Next topic

Iva

Ja imam preporuku za jednog lika koji je nama prskao ceo stan. On sam radi privatno.
Mi smo imali nenormalnu najezdu zutih mrava.  :crazy: Ono je bilo uzasno, nema gde ih nije bilo. Nismo smeli da ostavimo ni mrvicu hrane na stolu.  :crazy: Bukvalno su nestali u roku od par dana. Nije bilo potrebe da ponavlja. Proslo je godinu i vise dana od tad.

,p.s. prska sa nekim bezopasnim otrovom za nas i zivotinje. Cak nam jedno vreme ni paukovi nisu ulazili u stan. ahahaha

I. 24.11.2006.
S. 30.4.2011.