Main Menu

Crtice

Started by rafa, November 01, 2011, 06:58:15 AM

Previous topic - Next topic

Finalina

Quote from: Zumbulica on October 21, 2015, 06:00:41 PM
Kaze Dzoni Dep:

Ljudi plaču ne zato što su slabi, nego zato što su bili predugo jaki.

Ako si istovremeno zaljubljen u dvije osobe, izaberi drugu osobu. Jer, da si zaista volio prvu osobu, ne bi se zaljubio u drugu.

Ovo prvo je tacno, ovo drugo uopste nije.
svidja mi se i slažem se sa tobom

Finalina

mnog mi se svidja nova VIP reklama sa onim odličnim dečijim glasom koji priča... i kaže ".... na morate da ostanete tamo gde ste stali....." ... super je reklama



svidja mi se i ovo sto je pepi okacila


nisam izgleda ovde skoro svracala, a secam se da mi je ovo jedna od drazih, tada, tek otvorenih tema

Zumbulica

Quote from: Finalina on October 21, 2015, 11:36:29 PM
mnog mi se svidja nova VIP reklama sa onim odličnim dečijim glasom koji priča... i kaže ".... na morate da ostanete tamo gde ste stali....." ... super je reklama



svidja mi se i ovo sto je pepi okacila


nisam izgleda ovde skoro svracala, a secam se da mi je ovo jedna od drazih, tada, tek otvorenih tema
I meni se bas svidja to "ne morate da ostanete tamo gde ste stali ...."
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

AnaK

Maya Angelou, književnica:

"Ako nešto ne volite, promenite to. Ako ne možete da promenite, promenite svoj stav."
Janko 23.7.2002.

emge

Ovo me podsjeća na ono "promijenite svoje želje, da ne biste mijenjali svijet".
Nije skroz isto, ovo tvoje je mnogo lakše primjenljivo.

AnaK

Da, sličaj je princip. I ja ovo stvarno vežbam da primenjujem, i ima efekta, bar na mene, mnogo.
Janko 23.7.2002.

Plava Baklava

 :good:

Od kako sam prihvatila da je jedina naša sigurnost to da sigurnosti nema, mnogo toga mi lakše pada i krećem promene opet pozitivno da doživljavam.


moj vrtiguz

...................................................
ima nas i ovde:  http://plavabaklava.wordpress.com/

moje petljancije: http://bojeduse.wordpress.com/

zona sumraka: http://razmisljarnik.wordpress.com/

Zumbulica

Imam potrebu da podelim ovo, bas je pametno  :girl_in_love: :girl_haha:



A ja vam kažem da je život mrak, osim kad postoji žar,

a svaki je žar slep, osim kad postoji znanje,

a svako znanje je uzaludno, osim kad postoji rad,

a svaki je rad prazan, ako nema ljubavi,

a kad sa ljubavlju radite, tek onda se spajate

sa drugima, sa sobom i sa Bogom.

Halil Džubran (Khalil Gibran)





Dobro, mozda bih izbacila dva poslednja reda  :think: :lol:
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

Plava Baklava

Stara jevrejska  ;D:

Samo se budala sapliće o kamen koji je iza njega.


moj vrtiguz

...................................................
ima nas i ovde:  http://plavabaklava.wordpress.com/

moje petljancije: http://bojeduse.wordpress.com/

zona sumraka: http://razmisljarnik.wordpress.com/

Plava Baklava

Inteligentni ljudi se više podcjenjuju, a neuki ljudi uglavnom vjeruju da su sjajni.


moj vrtiguz

...................................................
ima nas i ovde:  http://plavabaklava.wordpress.com/

moje petljancije: http://bojeduse.wordpress.com/

zona sumraka: http://razmisljarnik.wordpress.com/

Zumbulica

Radite svoj posao ne gledajući ni levo ni desno, ni za sebe ni preda se, ali svoj cilj postavljajte visoko, i tražite malo od sveta oko sebe (što manje, to bolje!), ali mnogo od sebe i svoga dela.

Ivo Andric
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....