Main Menu

Slomili smo donje zubice :(

Started by simply, August 25, 2009, 09:23:50 AM

Previous topic - Next topic

Deda

Eh tate....ma pusti ga molim te, najveca shit su se sa decom desavala bas meni kad sam imala najvise vremena da ih pazim..Andrija se sam spotako u kuci i ujeo za usta, cuo da poceo crtani pa pojurio ...u sred dnevne sobe-sam samcijat...Neda mi pala u vodu kad je bacala kamencice a ja bila tik uz nju-mogla da se udavi a majka je pazila....kad je zamalo izbila zubic-pala sa stolice dok je rucala sa tatom....
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Ivy

uf  :(  dobro je sto su mljecni, ljubi ljepoticu  :love32:

zelena

Samo da vas :kiss1: Misica mala, bitno da nije povrijedila stalne zubice.
Martin  17.04.2002.
Jana     10.08.2006.

MissL

Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

Glitter


maxic

Dobro je sto su stalni zubici neosteceni :kiss1:
Vjerujem da ti je bilo uzasno, i da ces uvjek pamtiti.
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

Xe

Sjajno sto stalni zubici nisu povredjeni  :clap:
:bighug: za mamu i tatu
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL