Main Menu

Novogodištarije

Started by AnaK, November 23, 2009, 07:23:45 PM

Previous topic - Next topic

maxic

Ja cu za pocetak da prijavim mm koji je postavio svjetla na kuci, prvi put otkad smo zajedno, da ne stavlja dan pred Bozic a da ja nisam vec >:(
Imamo i sneska na naduvavanje, kojeg smo iskljucili veceras, pa izlgeda kao da se objesio.
U svakom slucaju krenuli smo polako, mada ja uvjek odlazem dok prodje Thanksgiving.
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

Lani

Mi uvek krenemo rano, relativno rano.
Ove godine još nismo ništa novogodišnje radili, osim što smo kupovali ukrase za jelku.

Moram da se opremim materijalom, ostalo mi je samo malo krep i šarenih papira od prošle godine.
Prošle godine nam je cela kuća bila u onim papirnim pahuljiicama.  :girl_in_love:

Saska

Meni nešto još uvek rano za NG atmosferu. A volim sve to, nije da ne volim...

Margarita

Super tema, dajte i poneku slikicu za nas nemastovite. :)

emge

Ja uvjek čekam da mi prođe rodjendan, pa tako krećem da NG od 19. decembra.
Posle se svičude što držim jelku do 20. januara :girl_haha:

AnaK

#20
Mi pravimo neke ovakve čestitke (varijacije na temu, sa seckanjem, stikerima, crtanjem):

Quotehttp://kidscraftweekly.com/christmas_cards.html

http://kidscraftweekly.com/cards_issue.html


Seckamo neke ovakve pahulje:

Quotehttp://www3.ns.sympatico.ca/dstredulinsky/kids_patterns.html

http://www3.ns.sympatico.ca/dstredulinsky/patterns.html

http://www.papersnowflakes.com/patterns.htm

http://www.marthastewart.com/how-to/paper-snowflakes


Ovu zavesu ne verujem da ćemo praviti, mada... mnogo mi se sviđa:

Quotehttp://www.craftstylish.com/item/28838/how-to-make-a-snowstorm

Ova pahulja nam je prošle godine bila potpuni hit:



http://www.instructables.com/id/Super-cool-easy-6-pointed-snowflake/

I pravićemo i ove godine - Janko je već smislio da će neku odneti u školu i, ako bude prilike, naučiti drugare kako se pravi.

Hvala Vimi za sve divne ideje  :flower:
Janko 23.7.2002.

Margarita


Oli


Glitter

o da, pahulja je sa foruma otisla kod mene u skolicu, prenesena u jedan vrtic u Krusevcu, videla direktorka i onda su svi vrtici bili ukraseni, neka prijateljica od jedne od vaspitacica prenela je u Kraljevo pa je i tamo pravljena i kacena  :girl_in_love:
da ne pominjem da su svi znali gde je AnaK kancelarija  :lol:

Glitter

zavesa je super  :clap:
pravicu, ako ne kuci onda u skoli ili kod zmua na poslu

Lani

MM se toliko bio izveštio u pravljenju ovih pahuljica da je pravio i drugima.
Kod koga god smo tih dana išli u goste, on im traži papir i makaze i dok sedimo i pijemo kafu pravi pahuljice.  :lol:

Glitter

Quote from: Lani on November 24, 2009, 10:24:41 AM
MM se toliko bio izveštio u pravljenju ovih pahuljica da je pravio i drugima.
Kod koga god smo tih dana išli u goste, on im traži papir i makaze i dok sedimo i pijemo kafu pravi pahuljice.  :lol:
isto :crazy:
testo terapija i pahuljice terapija :crazy: :lol:

Oli

Da znas i meni je prijalo!
Naravno vrtic je bio ukrasen  :lol:

Lani

E dobro mi reče. Zadužiću ga ove godine i da napravi dvadesetak komada za vrtić.  ;D

Pepi

Ja ne mogu da skinem pdf ove poslednje pahulje  :crycry: