Main Menu

Novogodištarije

Started by AnaK, November 23, 2009, 07:23:45 PM

Previous topic - Next topic

Gizmolina

#105
Pahulje  :clap:
Sutra kupujem ris sorto papira i pocinjemo!

A sto mi je ovo divnoo  :girl_in_love:



http://namiotle.widmo.biz/en/1585

i ovo



http://extremecards.blogspot.com/2008/12/sliceform-christmas-tree-tutorial.html

________________
Why oh why didn't I take the BLUE pill?
________________
Mihaela 1.7.2002.
Nina 20.1.2009.

AnaK

Lepa je ova jelkica. Ali ovi ukrasi su božanstveni  :love32: Beše imamo recept za ajsing?
Janko 23.7.2002.

Oli

Imam ovaj Minjin recept
1 belance
200 g šećera u prahu
1 kašičica gustina
1 kašika limunovog soka

Kafica

Evo kutija uslikanih još u ponedeljak, ali tek sad stižem da ih stavim  :-[



Smislila sam da ne koristim ovu lepenku, jer su kutije samostojeće. Prosto ću samo da ih 'okitim' nekim brojevima od perlica, malo glitter glua, možda poneki novogodišnji stiker i da ih postavim svuda po kući :)

Maki, baš mi je krivo da si se toliko mučila oko Kontala :( Imaju i maloprodaju na spratu mada isto izgleda kao kancelarija, ali im je sve lepo izloženo.

Ja danas idem u onu prodavnicu na Tošinom bunaru :)
Ana 25.10.2004.
Zakon o održanju energije :girl_smile:

Oli


AnaK

Quote from: Kafica on November 28, 2009, 10:42:46 AM
Ja danas idem u onu prodavnicu na Tošinom bunaru :)

Ako budeš imala problema da je nađeš, zovi me. Prava je avantura nabosti je iz prvog puta.
Janko 23.7.2002.

Lani

Koja prodavnica na Tošinom bunaru?  :think:

AnaK

Janko 23.7.2002.

Lani

 :)

5 minuta od moje kuće, razlog više da odem.

Glitter

jedva cekam da dodjem u munze i odem u tu radnju  :girl_in_love:


ovi ukrasi od icinca su divni  :love32:

Beatrix Kiddo

Ja samo gledam i smisljam sta sve moram da kupim da bismo pravili novogodistarije :)
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.


Maki

Da su lepe - jesu, ali da su lake......Meni sve to izgleda toliko tesko.
 

Oli


Kafica

Quote from: Oli on November 28, 2009, 05:59:38 PM
Kaficeeeeee-pricaj!
Kad se vratim sa rođosa, upravo krećem na 2. ;D
Poslali su mi i cenovnik na mejl, pa kačim i to! :)
Ana 25.10.2004.
Zakon o održanju energije :girl_smile: